PRZEPROWADZKA - PatiTV


Mój sklep: presety Summer już w sierpniu! INSTAGRAM ☛ WSPÓŁPRACA DLA FIRM ☛ Linki: Dyfuzor/ nawilżacz z Aromatly od Biurko Ikea: Książka Włoskie love story czapki: różowa czarna czarna z P Fotel z Homla Gustaw to pies
Najlepsze komentarze do filmu "PRZEPROWADZKA":

Monika Azyl: Super Gratuluje decyzji. Powodzenia na najbliższy czas i może to dziwne ale sprawnego przeprowadzenia kwiatów? U mnie moze nie tak spektakularnie na razie ale po zakończeniu toksycznych relacji toksycznego związku czas na porządki na nową przestrzeń moją i na otworzenie się na nowe relacje. Czas tworzyć nowe wspomnienia?
Monika Azyl: A propos kwiatów zazdroszczę Ci tego zamiokulkasa Najchętniej przygarnęła bym sadzonke Jak zaczeła się ta epidemia to moje kwiatowe szaleństwo też się zaczęło ale zamiokulkas jakoś nie bardzo mnie urzekł 2 miesiące temu się zakochałam Szukałam bo zależy mi na małym i pokusilam się i kupiłam z biedronki Niestety z tarcznikiem najgorszym wrogiem. Ja nigdy ze szkodnikami doczynienia nie miałam ale już go przesadziłam dałam mu 1 dawkę leku zobaczymy. Na szczęście nie zaraził reszty. Często widze wpisy ludzi że kwarantanna u kwiatów to fanaberia że wcześniej nikt tego nie robił i żyją kwiaty Do czasu ?
Monika Azyl: Może w ten wakacje udało by mi się wyskoczyć do Łodzi i do Krakowa Było by super jak by mi.sie udało Ciebie złapać na żywo i porozmawiać?
Monika J: Mamy takie same biurko?
Patrycja F: Koniecznie Rojst '97!
Katarzyna Muras: Niestety obejrzałam ostatnio film "Czarnobyl" i zmarnowałam 2 godz z życia.. Porażka.. Nie polecam ?
darklady10001: Nie mogę się nacieszyć tym jak widzę Cię taka szczęśliwa <3 obserwuje Cię od dawnaaaaa bo od czasu jak jeszcze Antek był u Ciebie brzuszku a tu teraz duży mężczyzna! i no mega mnie cieszy to jak się rozwijasz, to jakim hitem są presety bo sama ich używam i są genialne i to jak dodajesz super relacje na ig, te z podróży sa mega pomocne i takie rzetelnie zrobione.! Promieniejesz to mało powiedziane i zarażasz taka pozytywna energią że az uśmiech ciśnie się sam na usta <3 Co do przeprowadzki to aż się uśmiechnęłam znowu bo sama pamiętam jaka podekscytowana byłam gdy rok temu się przeprowadzaliśmy z mężem ;)
Pokój Agaty: Nie pobiera się legalnie, (czasem można kupić film online i wtedy go pobrać) ale kurde znów mnie zaciekawiłaś tym filmem :)))) chociaż by na przewijaniu... a nie wiem czy się kapnęłaś, że choć to popularne imię, to oni ewidentnie inspirowali się prawdziwą postacią, a więc tym tym strażakiem, o którym jest mowa w serialu, czy też książce ...
megi nowa: Alez jesteś radosna! Masz takie szczęście w głosie! ?
Marta: Apropo presetow, ja jestem w nich zakochana. Teraz przed nami wakacje z dziećmi to będę mogła szaleć z robieniem zdjęć i wydobywaniem z nich magii :)
aankaa90: Ta czarna P jest super. Bierz ją :)
Anita Petrykowska: Nie wiem czy już znasz jak większość, bo jest bardzo popularny, ale ja polecam Lucyfera na netflixie ? Na początku byłam sceptycznie nastawiona, a potem obejrzałam wszystkie sezony w dwa tygodnie ?
Monika Janiszewska: Mi najbardziej podoba się ta nr 2, taka pasująca do wszystkiego
sandra Wichary: Czarnobyl widziałam i jak dla mnie był ok, a co do totalnych gniotów to nie polecam 11 minut, film jest totalnie o niczym i można umrzeć z nudów
Zelka Ja: Jak ja lubię kiedy jesteś taka uśmiechnięta! Jakaś kumulacja szczęścia, radości i poczucia stabilizacji i spełnienia- to czuje w Twoich filmikach. I wszystkie te pozytywne emocje mi się udzielają ???
Dzięki za taki pozytywny wpływ na mnie! Jesteś moją internetową terapeutką! ?
Nagrywaj Pati duuuużo nowych filmów!!!
Allillah: Servant na AppleTv. Wbija w fotel i nie pozwala zapomnieć.
Zelka Ja: O kochana obsługa strony na worldpress....ko jest kosmos. Ja podziękuję?
TheNiunia1902: Pati! Całego vloga słucham i nie wiem w sumie o czym to było, bo cały czas patrzyłam na to, jak sie uśmiechasz i myślałam „kurczę! Ale jesteś uśmiechnięta i szczęśliwa!” ???
mojamuka5723: Dobrze, że powiedziałaś o tym Czarnobylu, obejrzałam 30 min ale już nie będę sobie zawracać głowy. Pati proszę poleć jakieś fajne książki dla dzieci w wieku Antka.
Nikola Milewska: Oglądam Cię od kilku lat i uwielbiam Twoją nową, pozytywną energię ?
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=cad9d8opWFk