Światowe hity, które w Polsce nie miały szans - TVGRYpl


Które popularne na świecie nowe gry w Polsce są wyjątkowo niepopularne? ✔ NASZ DRUGI KANAŁ: Znajdź też nas na: Instagramie Gambrinusa: Instagramie Jordana: Instagramie Elessara: Instagramie PanaMateusza: Twitterze Heda: Twitterze Arasza: ✔ FACEB
Najlepsze komentarze do filmu "Światowe hity, które w Polsce nie miały szans":

Armed Dragon: My po prostu nie lubimy przesadnej cukierkowości w grach. Polacy co by nie patrzeć są trochę ponurym narodem i nam siadają ciężkie klimaty
Tazik PREZES: Ja tam kocham te ,,switchową stylistykę"
Marcel Miko?ajczyk: Głównym problemem tych gier była słaba reklama w Polsce i brak kolonizacji tych gier
Sadek Niejadek: Boże jak zajebiscie się oglada wasze filmy mam nadzieję że nie przenaniecie robić to co robicie pozdrawiam was <3
elmo: Dzień dobry
PoTURBOwany: Jestem fanem coda i na bieżąco wszystkie części kupowałem tak black ops 4 nabyłem dopiero niedawno i to tylko dlatego, że jest za darmo na ps+
Nikt: 5:35 kojarzę tylko przez to że dali sansa z undertale do gry
Han Alister: Destiny 2 jest niestety obecnie strasznie słabe.
Marcel Miko?ajczyk: To tego zestawienia brakuje metal gear rising (ps kocham utwory w tej grze)
Pawe? *: Ktos wie co to za gry?(prócz COD'a)
Edvin Preventorian: Ale infantylne szroty x)
Kripsi: Ja mam switcha a nie widziałem o żadnej grze o jakich gadałeś ja gram tylko w wiedźmina 3 na switchu i jest fajnie ?
Wojciech Komorowski: Splatoon 2 świetna gra
Renata Piczak: Proszę jak nie wiesz jak wymówić "kingdom hearts" so sobie sprawdź !!!! Aż uszy bolą od tej wymowy
catinmystomach: Kingdom Herds 3
TherealJanczareq: Troche to smutne że moja ulubiona gra jest na tej liście. No cóż, wychodzi na to że polaki cebulaki nie lubują sie za bardzo w Destiny 2.
MrGlutus: Super smash Bros Sam posiadam jest zaje fanje
Xenor: Nie jestem typowym polskim graczem? Hmm.. Ze wszystkich wymienionych tu gier nie grałem tylko w Black Ops 4, ale chyba gdzieś ją dawali za darmo, więc mogę nadrobić.

Smash na 6 osób (więcej padów nie mam) to totalna sieczka. Kingdom Hearts to totalne szaleństwo. Splatoon 2 mi nie podszedł. W Destiny 2 spędziłem dziesiątki godzin, w Warframe - mniej niż godzinę.
Night Knight: Kupiłem Switcha tylko dla Animal Crossing
Mateusz Bartnicki: Dobra cała ta narracja odcinka mi się nie podoba. Czyli gracz który nie grał czy nie słyszał o tych grach to musi lubić tego topornego ale zajebistego klasyka jakim jest Gothic. A już w ogóle taki Polak będzie się ślinił na samą myśl o... WIEDZMINIE.
Pomocy no
Znam wszystkie ale nie zamierzam zagrać w coda bo cod robi rzeczy których nie lubię. Tak samo gry Nintendo. Nie mam zamiaru oddać I'm swoich pieniędzy poza 2 i 3 częścią Bayonetty. A już z tym że "tylko zapalenicy mogą dać jej szanse" w kontekście Kingdom Hearts to proszę wyjść XD. To zdanie nie ma sensu, totalnie. Poza warstwą informacyjną nie ma tutaj totalnie nic.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=g2JbD9XC6fs