Lewandowski kupił dyplom magistra? Śledztwo trwa... - Suwerenny PL


Jak podaje ONET, Lewandowski podobno kupił z Lewandowską tytuły naukowe
Najlepsze komentarze do filmu "Lewandowski kupił dyplom magistra? Śledztwo trwa...":

Leszek Kaznocha: Ciekaw jestem jak ta sprawa wyglada w elitach politycznych? Sluchajac ich wypowiedzi czy poziom intelektualny to dziw bierze, ze slucha sie Dr. Prawa albo prof. medycyny. Nie branie tu pilkarzy czy celebrytow bo taki sam poziom.
LEGENDARIUM S?owia?sko Polskie: Same magistry i profesory za czapkie śliwek ?
Iza Mytkowska: Się ma, się gra
Wojtek Wojtek: Wracaj do zdrowia.
Sandra: Zrób się gupim przydziesz fraj??‍♀️??‍♀️
Wanda Herba: Ale afera !! Autorytety ??
Wanda Herba: Poprostu niewiarygodne!!do jakiej podlosci pchaja pieniadze!!
Agnieszka . P.: Lewandowski to dno oszust
Michal Zlb: Dziś jak masz kasę to kupisz nawet i to co bezcenne jak widać. Tylko gdzie w tym jest przyzwoitość? Czy wartości sentymentalne jeszcze coś znaczą, czy liczy się już tylko przeliczalne?
?ukasz Trojnar: pele tez był prawdziwy
Mariusz Soko?owski: Pamietaj o witaminie d3, opalaj sie poki mamy lato
Dan Pod: Siadaczka nie skończył podstawówki . ???
fader padre: kto słucha onetu sam sobie szkodzi
GdanskiCule: Zajmij sie tym co robisz najlepiej a nie pierdol o nic nie znaczących rzeczach, nawet jeśli Lewandowski to zrobil to co z tego w obliczu tego co do tej pory opisywawałeś? Nikogo to tak naprawdę nie obchodzi :D Kazdy wie o tym, że moze kupić dyplom i nie trzeba być znaną osobą, nie rob z siebie Pudelka 2.0. Messi i CR tez mieli machlojki i to dużo, duzo gorsze i jakoś swiatowwa opinia sportowa nadal ich kocha, ja jako fan sportu także, bardziej niż Lewandowskiego ich cenie :P . Tylko tracisz na takich filmach
marcin supe?: Masz rację i nie masz jej również
Louise Chambawamba: Naoglądali się Garniturów i odwaliło
William Mayer: Pamietam jak za komuny pilkarze konczyli studia na zasadzie "jak tam wszytko idzie panie Wladziu? Prosze niech mi pan poda swoj indeks" (rozmowa Wladyslawa Zmudy i dziekanem podczas zaliczenia egzaminu). Jedynym pilkarzem, ktory skonczyl studia i naprawde studiowal byl Stanislaw Terlecki. On pojawial sie na Lodzkiej uczelni prawie na kazdych zajeciach i sie naprawde uczyl. Bylo to widoczne nie tylko z zasobu jego wiedzy ale i sposobu wypowiadania sie. W tamtch czasach ci psedo studenci pilkarscy chociaz byli zarejestrowani jako studentci na uczelniach. Teraz to nawet na to ich nie stac. Chca kupic tylko koncowy produkt. To zalosne.
pawe? Olejniczak: Kto bogatemu zabroni. Mam propozycję na kolejny film. W sieci można kupić testy na korone albo potwierdzenie szczepienia za 1500zł. Nawet z ewidencją wpisu do systemu.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=_22RLni5HSQ