Jak będziesz popierał Tuska zadzwoni pan Janusz Jacek Sobala | Mówi Się 1/2 - Telewizja Republika


subskrybuj nasz kanał i oglądaj codziennie wiadomości z Polski i ze Świata oraz wszystkie nasze programy! Jeśli podoba się Państwu video, prośba o udostępnienie go swoim znajomym oraz polubienie przez kliknięcie kciuka pod video. Dziękujemy za Państwa ws
Najlepsze komentarze do filmu "Jak będziesz popierał Tuska zadzwoni pan Janusz Jacek Sobala | Mówi Się 1/2":

Jacek Strong: srebro !
beyby blix: Führer czeka na samokrytykę Mężydły…


Rzecznik dyscypliny klubu KO oświadczył, że czeka na wyjaśnienia senatora Antoniego Mężydły (KO) w sprawie głosowania za wyborem Karola Nawrockiego na prezesa IPN, tj. wbrew klubowej dyscyplinie.

Dziś jesteśmy świadkami gwałtownego zwarcia szeregów „naszy partii” po mianowaniu wysłannika Angeli Merkel na dublera Borysa Budki. Po „dobrowolnej” dymisji Borysa Budki – do „dobrowolnej” dymisji podał się Cezary Tomczyk, żeby zrobić miejsce dla Budki, który już został mianowany na dublera Tomczyka. Widać więc jak na dłoni, że Führer żelazną ręką prowadzi partię do nieuchronnego blitzkriegu…

Niestety. Na przeszkodzie planom Angeli Merkel i jej namiestnika na Polskę stanął senator Antonii Mężydło, który wbrew linii „naszy partii” oraz samego Führera zdobył się na odwagę i zagłosował na Karola Nawrockiego – kandydata PIS na prezesa IPN. Nie trzeba udowadniać, że senator Mężydło popełnił niewybaczalną dla „naszy partii” zbrodnię i przed karą może go tylko uchronić druzgocąca samokrytyka, jakiej poddawali się członkowie partii w okresie stalinowskim.

Wprawdzie samokrytyka automatycznie nie uwalnia przestępcy od kary śmierci ( w tym przypadku politycznej) – jednak samokrytyka była i jest widocznym znakiem tego „kto tu rządzi” żelazną ręką führera czy Stalina. Niejeden aparatczyk przed śmiercią krzyczał: „Niech żyje Stalin”, podczas gdy Führerowi Platformy Obywatelskiej należy się nie mniejszy szacunek!

Senator Antoni Mężydło jest jednak w tej dobrej sytuacji, że jego ostateczna likwidacja oznaczałaby równoczesną utratę przewagi „naszy partii” w senacie RP, gdyż Führer nie może wstawić do senatu dublera senatora Mężydły! I to jest dziś największy szkopuł Führera.

Gdyby jednak senator Antoni Mężydło uległ partyjnemu terrorowi i skłonił się do złożenia druzgocącej samokrytyki – podaję mu wzór do naśladowania z czasów, gdy towarzysz Stalin prowadził partię od zwycięstwa do zwycięstwa.

Samokrytyka ( z rosyjskiego: Самокритика) to publiczne przyznanie się danej osoby do popełnionych lub przypisywanych jej błędów politycznych. Samokrytyka stanowiła ważny element rytuału politycznego w okresie stalinowskim, kiedy do składania samokrytyki poczuwali się bądź byli do niej zmuszani czołowi aparatczycy. Nie inaczej jest w okresie tuskowskim, gdy brak podporządkowania führerowi naszy partii nie może być dłużej tolerowany. Oto przykład wzorcowej samokrytyki: 

„Ja, Antoni Mężydło – senator RP z wysuniętego ramienia Platformy Obywatelskiej oświadczam, że nie wykazałem dostatecznej czujności politycznej przy głosowaniu na prezesa IPN. Jeszcze przed głosowaniem uległem podszeptom wrogów naszy partii, zaś w trakcie głosowania do mojego umysłu wkradły się momenty antydemokratyczne, co było wyrazem fałszywej oceny sytuacji politycznej w kraju.

Nie dostrzegłem, że głosowanie było istotnym elementem rozbicia kaczystowskiego reżimu a moje nieodpowiedzialne zachowanie może doprowadzić do pogłębiającej się dezorientacji sił postępu, walczących o wiodącą rolę RFN w naszym kraju.

Dzisiaj w pełni zdaję sobie sprawę z mojego błędu i z jego szkodliwości. Tym silniejsza jest moja wola zrehabilitowania się przed partią i polskimi masami pracującymi. Głęboko przekonany, że Komitet Centralny Zjednoczonej Platformy Obywatelskiej nie odmówi mojej prośbie, proszę osobiście Führera naszy partii o poparcie sprawy mojego powrotu do życia społecznego Polski.

Mój głos oddany za wyborem Karola Nawrockiego na prezesa IPN niewątpliwie uderzył w słuszną linię Partii, ugodził w jej spoistość oraz poderwał autorytet Komitetu Centralnego Platformy Obywatelskiej w osobie Dublera Borysa Budki. Źródłem mojego ześlizgnięcia się z linii Partii było założenie, że dr Karol Nawrocki będzie dobrym prezesem IPN.

Niestety - swój błąd zrozumiałem dopiero po oddaniu głosu. Dziś mogę zapewnić naszego Führera, iż do ostatniej kropli krwi bronić będę interesów naszy Partii i  że już nigdy nie zrobię naszy Partii wbrew!  

Dlatego zwracam się do dublerów Kidawy-Błońskiej, Cezarego Tomczyka oraz do samego dublera Borysa Budki – naszego drogiego Führera - o przyjęcie mojej druzgocącej samokrytyki
Danuta Malicka: Wioslarkom - gratuluje ?????
Franciszek: Zastanawia ociaganie się Boleslawa przed złożeniem publicznego hołdu fuhrerowi .Czuje się wazniejszy ?
Bernard Norberciak: TVN zamknąć zaorać. Ja nie mam zaufania do tej stacji. Manipulują non stop ludźmi i nie da słuchać się tego bełkotu.
Tel Awiw: Panie Jacku jechać z hyszym rujem. Wszystkich nas polskojęzyczni potomkowie esesmanuf nie pokonają!
Tel Awiw: Hyszy ruj jest tylko wykonawcą dziadzia dziadzia dziadzia który zlecił kilku ćpunkom opracowanie dyrektyw pod nazwą "shkoua frankwurcka" gdzie piszą 120 lat temu że trzeba puciofo rozwalić muodziesz. Pan się wgłębi. 120 lat temu opracowano jak bolshefią zniszczyć biedne kraje, a jak fabianizmem rozwalić bogate tak aby dojść w pewnym momencie do momentu gdy cały świat będzie rozwalony.
Tel Awiw: Fabianizm w 10 punktach zawierał punkt o zdeprawowaniu pułciofym muodzieży. Muszę pisać codem, bo shtuczna entelegencja Zuzi Wchójfścibski polskiey szydufki CEO z Gugiela czufa. I mi kasuje komentasze.
Tel Awiw: Do zobaczenia Panie Jacku na Odysee, gdzie wszyscy zbyt mądrzy wylądowali po zbanowaniu na Jutjub szydofskiej platformie Redshielduf, dynastii banksterskiej wywodzoncej siem z Frankfurtu.
Marek Pietsch: Brawo Panie Januszu
marek es: Pan Janusz pocil sie 3/4 programu, gdy wystarczylo kilkusekundowe zdanie Jaroslawa. I na tym polega Jego geniusz. Nie zapomne, gdy Prezes byl gosciem Lisa w 2015 r. Z lisa nie bylo co zbierac, a taki ladny i nowoczesny byl.
kangaroo1111111111: PIS "co by tu jeszcze rozwalic" - Teraz obsewujemy jak PIS rozwalil polski sport Po tygodniu olimpiady jeden srebrny medal w dodatku zaden rzadowy psychoprawicowiec nie pogratulowal jescze - Maja problem jedna z wioslarek jest LGBT JPRD ale jazda.......
Zeby bylo jasne nie czepiam sie sportowcow - Oni daja z diebie wszystko! to wina sytstemu wyszkolenia opanowanego przez PISdzielcow .
Tadeusz Z?bkowski: PANIE JACKU PROSZE O PRZYKRUCENIU TYCH NADGORLIWYCH MAJA NAPISANE I KLEPIA TE WYPOCINY NIEPOTRAFI SIE WYPOWIEDZIEC DAJ PAN SPOKUJ
kangaroo1111111111: Psychoprawica.....Pocisz sie Sobala jak ta Zilman wytlumaczyc, To ty gnojku dzielisz .
Janusz- czy koniecznie muszisz pokazywac ze jestes psychoprawicowcem- IDIOTA! UWAGA IDIOTA ....Strach przed Tuskiem zatacza coraz wieksze kregi ...Slychac wycie znakomicie.......
kangaroo1111111111: Wiecej wiecej, wiecej takich Januszow, to psychoprawicy spadnie ponizej 5% Brawo Janusz!!!
jarek ruk: Sam jestes gay .sobala
jarek ruk: Odebrac medal ?...tu tylko prawica lol...pisowskie kurwy
jarek ruk: Janusz na pisowskiego premiera
Louis Kudelka: Tusk chce rozmawiać z Panem Kaczyńskim ? Czy on jest chory ?Za wysokie progi na jego nogi , chyba ze chce Panu Kaczyńskiemu buty wyczyścić lub podać marynarkę . Pisze i słucham pana Janusza , wspaniały monolog , wspaniały człowiek .
Waldemar Kowalczyk: Chruby guj sobala , funkcjonariusz pisiej szczujni
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=OMHJdpvJNvk