„Tusk szuka kobiet”. Poranny przegląd prasy - TVP Info


#wieszwięcej SUBSKRYBUJ NASZ KANAŁ NA YOUTUBE: SPRAWDŹ AKTUALNE WIADOMOŚCI Z KRAJU I ZE ŚWIATA: ODWIEDŹ NASZ PROFIL NA FACEBOOKU: ŚLEDŹ TVP INFO NA TWITTERZE:
Najlepsze komentarze do filmu "„Tusk szuka kobiet”. Poranny przegląd prasy":

Prawy Ma?kut: PiS-owska drożyzna atakuje portfele Polaków❗

Ceny benzyny i oleju napędowego są w Polsce są najwyższe od 8 lat❗Obecnie średni koszt litra 95-oktanowej benzyny w Polsce to 5,71 zł, a diesla 5,42 zł i są to najwyższe cena od 2013 roku. Analitycy wskazują, że ceny mogą wciąż rosnąć i nie wykluczają, że za litr benzyny będziemy wkrótce płacić ponad 6 złotych!Mało tego. Właściciele aut z instalacją gazową również dostają po kieszeni - Ceny LPG tylko w zeszłym tygodniu podrożały o 17 gr i za litr autogazu trzeba zapłacić średnio 2,62 zł. To najwyższa wartość nominalna od września 2014 r. i zarazem najwyższa procentowa podwyżka (6,9 proc.) od listopada 2016 r.Mamy ogromnie opodatkowane paliwo, a do tego pensje, które są niskie i też horrendalnie opodatkowane. Udział podatków w cenie paliwa wynosi u nas grubo ponad połowę, a kolejny rząd nie odpuszcza obywatelom nawet na moment. Prezes Kaczyński, będąc w opozycji, ostro atakował za to PO i pięknie opowiadał, że można obniżyć horrendalnie wysokie podatki nakładane na paliwo. A co zrobiło PiS po dojściu do władzy? Oczywiście wprowadzili dodatkowy podatek na paliwo, tzw. opłatę emisyjną, a także podnieśli opłatę paliwową. Jedna wielka hipokryzja.

Tak samo PO - doskonale pamiętamy, że gdy rządzili ceny paliwa również szybowały w górę i również podnosili podatki na paliwo (tzw. opłata zapasowa). Teraz, podobnie jak politycy PiS, ustawiają się z kanistrem przed kamerami i pokazują jak wysokie podatki mamy w cenie paliwa, a najlepszym pomysłem byłoby je obniżyć.

Co ich łączy? Gdy dochodzą do tak zacnych wniosków, są akurat w opozycji.

Lata mijają i wciąż nic się w tej kwestii nie zmienia. Paliwo zawsze będzie potrzebne i polskie rządy to wykorzystują, drenując kieszenie obywateli kolejnymi podatkami nałożonymi na paliwo.
Grzegorz Pawlak: PO I TUSK TO DNO POLITYCZNE
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=4CkqsIlUD5U