Mini Motorways PL 6 | Zurych, czyli jak pomylić Niemcy ze Szwajcarią :v - Staszek iGRAszkowski


Mini Motorways gamay // Mini Motorways po polsku Czołem ludziska! Zapraszam na serię z Mini Motorways, następcy Mini Metro od tych samych twórców. Tym razem nie będziemy budować linii metra, a drogi i autostrady, by dowozić mieszkańców do miejsc pracy. P
Najlepsze komentarze do filmu "Mini Motorways PL 6 | Zurych, czyli jak pomylić Niemcy ze Szwajcarią :v":

Kacper ?ak: Elo pierwszy
Camil Nowak: Szwajcaria Ci tego nie wybaczy.
JacobTheCroc: Czy przypadkiem słyszę jakieś problemy z mikrofonem czy to moje słuchawki już siadają? Czasami są trzesczenia w głosie i to dość często na odcinkach Mini Motorways, ale może mi się wydawać.
Adam Kopycki: 16:36 wydaje mi się że w chwili wyjazdu samochodziku w tamtym miejscu było więcej wskaźników do odbierania więc to wzięło priorytet i to tak działają chyba te autka ( według mnie)
Daniel Wa?: 10:30 Najpierw niebieskie z domków po prawej pojechały naokoło do miejsc pracy na górze, bo w żadnym bliższym domku nie było już żadnego wolnego samochodu i te po prostu były najbliżej. Potem w tych domkach po prawej nie było już samochodów, więc z kolei z tych domków po lewej samochody pojechały do miejsca pracy w prawym dolnym rogu. Takie rzeczy dzieją się jak masz za mało domków podpiętych albo za długie czasy dojazdu - brakuje aut i zaczynają jechać z drugiego końca mapy. Pisałem o tym pod poprzednim filmem.
Trebron: 10:00 Jedna autostrada i mógłbyś zrobić każdy budynek osobno (oprócz niebieskich)

budynki z lewej połączyłbyś z dolnym czerwonym budynkiem, a reszta czerwonych do góry


15:38 Dlatego trzeba robić osobne drogi do budynków zamiast do osobnych kolorów21:50 Wystarczyłoby usunąć połączenie do głównego (które jest obok czerwonych budynków)

samochody, które miały jechać do lewego budynku nadal jadą na górę tylko 3 razy dłuższą drogą #23:00
28:40 Albo zabrać autostradę z dołu i połączyć ich jak prędzej, a białych autostradą
43:00 Teraz już nie mam pojęcia co zrobić :P

45:00 To przez tych kierowców co przez całe miasto jadą do "sklepu" (może promocja była :D )

Dzięki za świetny odcinek i powodzenia na kolejnych mapach!
Ryu Arosoi: Wykorzystujesz technikę, żeby sobie blokować aby ci się nie pojawiały w danych miejscach domki. tylko na moje problemem jest właśnie to że jak już się pojawiają nowe domki ty masz poblokowane tereny to pojawiają się w mega złym miejscu bo nie maja innego miejsca bo masz blokady. w moim odczuciu patrząc na twoje granie te "blokady" bardziej ci utrudniają niż pomagają
Dark Fenix: 1:20 Szkoda, że nie ma 2K punktów, zawsze to kolejne osiągnięcie. Widzę, że to czerwone się wykrzaczyły, osobiście mam pecha do czerwonych, 90% moich przegranych to właśnie przez ten kolor.
1:50 Zawsze możesz dać odcinek z wyzwania dziennego albo tygodniowego. Ciekawie się w to gra z nowymi zasadami.
5:10 Trochę słabe rozwiązanie. Dałbym żółty domek mostem przez rzekę na czerwonych i potem droga na prawo od niebieskich domków (kolejne żółte domki trochę już to psują). Teraz masz dwa skrzyżowania trochę słabo to wygląda.
12:00 Kolejne skrzyżowanie, które można uniknąć.
14:58 Trzy domki na trzy fabryki? Odważnie.
15:45 xD Tak to się kończy jak zostawiasz 3 domki na 3 fabryki. Gościu był bezrobotny a tam akurat była dostępna praca to i 200km przejedzie aby ją zdobyć :P
25:54 trzeba było odłączyć zielonego (dać go w dół)
27:40 O tym pisałem wyżej :D
31:45 Zabraknie Ci niebieskich domków dojeżdżających do dużej fabryki.
Budowanie oddzielnych dróg jest spoko ale w późniejszej fazie za bardzo wszystko się miesza. Osobiście wolę od początku budować konkretną strukturę dróg. Pozwala to unikać komplikacji z połączeniem domku z fabryką z drugiego końca mapy.
Poproszę o niebieski kolor na kolejny odcinek.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=8hhigmFK2lw