MAKIJAŻ NIEZAPOMINAJKĄ ✨NOWOŚCI GLAM SHOP ✨CZY PRZEJDĄ TEST? - Karolina Zientek MakeUp Artist


↓↓ Więcej Informacji ↓↓ W tym filmie testuję nowości z kolekcji KWIATOWEJ Glam Shop Róż i paletę NIEZAPOMINAJKA, którą wybraliście mi na instagramie na który Was serdecznie zapraszam :) SPEŁNIŁAM KOLEJNE SWOJE MARZENIE I ZREALIZOWAŁAM POMYSŁ, KTÓRY SIE
Najlepsze komentarze do filmu "MAKIJAŻ NIEZAPOMINAJKĄ ✨NOWOŚCI GLAM SHOP ✨CZY PRZEJDĄ TEST?":

Kasiula: No ten niebieski jest nieziemski ?? możnaby rzec że niebiański ??
Renata Gajewska: Ooo, makijaż !!!!! No w końcu ??????. Poproszę jeszcze więcej różnych wariacji makijażowych i jak najwięcej bez cięć ?. Pozdrawiam.
Sylwia: Pięknie wyszło
lilo9408: Nie wiedziałam, że w Glam Shopie takie nowości. Po obejrzeniu idę zobaczyć na stronę. ?
Karolina Lis: ❤️
M. Addams: Piękny makijaż i cudowna paleta ???
Tara Wels: Pewnie ja się nie znam ale do tych delikatnych kolorów na powiekach nie pasuje ten "poparzony" policzek :)
Maria Zegarowicz: Zaniemowiłam ten błekit mnie powalił ja Kocham pastele ale ta paleta faktycznie jest inna niż dostępne w odcieniach niebieskości i różu idealna dla mnie teraz Jestem blondynką lubię mieć błękit na powiece przecieramy białym cieniem i błysk w postaci jasnego różu czarna kreska i usta delikatnie pomalowane błyszczykiem lubie taki styl dodam ze Przepięknie Karo wyglądasz ❤️❤️❤️❤️❤️
Ania Madej: Brakowało mi makijażowych filmów. Super ❤️
El?bieta Walendzik: Jak niebiansko ?????
MissSofiaRegina: Taka Lana Del Rey ??
kiniolkaa: jednorożec i syrenka w jednym
Marta Mikos: Droga Karolino,
W odmętach internetu znalazłam Twój kanał stosunkowo niedawno, bo zaledwie kilka tygodni temu i już wiedziałam, że nie ma odwrotu. ? W wolnych chwilach nadrabiam zaległości - tutoriale, recenzje, vlogi - i zachwycam się z każdym kolejnym filmem.

Pragnę pogratulować Ci zarówno ogromnej pasji, która bije z publikowanych przez Ciebie treści, jak i decyzji, by dzielić się nią z widzami. Podziwiam ogrom pracy, który wkładasz w cały proces: od pomysłu, przez nagranie, montaż, po publikację. Jako perfekcjonistka kłaniam Ci się w pas. Zachwycam się także stworzonymi przez Ciebie paletami. I "Retro" i "Mixtape" są na mojej liście "do kupienia!". ?

Przede mną jeszcze sporo filmów do obejrzenia, lekcji do opanowania, makijaży i metamorfoz do podziwiania. Jestem przekonana, że sporo się dzięki nim nauczę, a dzięki temu poprawię technikę naturszczyka.

Życzę Ci ciągłego rozwoju, niegasnącego błysku w (i na) oku, determinacji w realizacji marzeń z bucket list oraz pielęgnowania swojej retro duszy. A sobie życzę, by w tym lub w przyszłym roku spotkać Cię na którymś ze szkoleń. ?

Przesyłam kulę dobrej energii
— Marta
Krystyna Przybylska: Pięknie ???
Ewelina Wydra: Ten makijaż jest tak piękny ??❤
nelu Cham: Kwrolinko spokojnie. Ja dalej używam słowa SZTOS i tu pasuje idealnie. Hania jak zawsze kawał dobrej roboty zrobila <3
Ma?gorzata Ce: Bardzo mi się ten makijaż i ta paletka! :)
Chichot Kosmosu: Karolina, już pora przestać wyglądać coraz lepiej, miej umiar.
Patrycja Kaczmarek: No pięknie ?
Sabina Wickowska: Prze prze przepięknie. ♥ ?
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=1fnptFyV8OM