PODSTAWY PIELĘGNACJI cz.1 | Pielęgnacja dla początkujących | Czy tonik jest konieczny? | MarKa - MarKa


Hejka!:) Witamy w pierwszej części naszego poradnika z podstaw pielęgnacji. :) W dwóch filmach (druga część już niedługo) starałyśmy się opowiedzieć Wam o co chodzi w poszczególnych krokach pielęgnacji i mamy nadzieję, że w ten sposób rozwiejemy Wasze wąi
Najlepsze komentarze do filmu "PODSTAWY PIELĘGNACJI cz.1 | Pielęgnacja dla początkujących | Czy tonik jest konieczny? | MarKa":

Patrycja Szyja: ?
Doris G: Hej Piękne
Super że Jesteście. Zabieram się za oglądanie.
Miłego weekendu ???
Magdalena Wo?niak: Witam ciesze się że powstał ten filmik czy będzie dalsza część filmu np poranna I wieczorowej pielegnacja i jakie i dla kogo beda pasowały?
Pawe? A: No i obój i gitara
MaddiedeVillada: Ja preferuje toniki do zadan specjalnych. Zal mi kasy na tonik, ktory nic nie zrobi. Mam tlustak skore, fajnie miec w toniku niacynamid, czy wakrote azjatycka.
kinga kurant: Ostatnio sie rozleniwiłam z pielegnacja - czuję się zmotywowana ?
Znow mam wrażenie że nie widziałam się z Wami wieki ?
Tesknilam, jesteście cudowne ?❤
Michalina Gos: czy chodził Wam po głowach papierek lakmusowy? :P
jak zawsze super film! <3
Ola: Tonik w rozumieniu hydrolat czy jakaś woda różana nie jest konieczny, nie wyrównuje ph. Jest to powielany mit, chyba, że używamy mega agresywnego kosmetyku myjącego, który narusza naszą barierię, ale obecne teraz na rynku żele i pianki mają nowoczesną delikatną formulację, która raczej pielęgnujeskórę. Inna sprawa to oczwyiście toniki z składnikami aktywnymi. Polecam Wam film Dr Sheerene Idris na ten temat :))
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=etsyFRNf6xQ