Dziękuję Wam wszystkim za 300 000 subskrypcji. MENU Dorotki. - Menu Dorotki


Cieszę się ogromnie, że mogłam trafić ze swoimi pomysłami aż do 300 000 osób, z których każda przecież jest inna. Dziękuję Wam za zaufanie i za to, że jesteście, bo ten kanał to przede wszystkim Wy, moi Drodzy Widzowie. Bez Was nie byłoby przecież tego ka
Najlepsze komentarze do filmu "Dziękuję Wam wszystkim za 300 000 subskrypcji. MENU Dorotki.":

Alicja Mandat: Pozdro, dobra robota! Gratki ?????
Kaz Kobzak: Pozdrawiam ? 。◕‿◕。 :)
Mojmira: Gratulacje!
Powodzenia w dalszym rozwijaniu kanału. Bardzo lubię Twoje przepisy ze względu na Twoją precyzję i dokładne instrukcje, które przekazujesz w prosty sposób.
Mam nadzieję, że dalej będziesz się tak owocnie rozwijać. Miłego dnia ?
Ilona Noren: Pani Dorotko! Żyje już w Szwecji około 35 lat… pochodzę z rodzinny o starych dobrych tradycjach… ale wie Pani co?! Myślałam ze jestem w prowadzeniu kuchni dosyć dobra .. ale po Pani umiejętnościach i wiedzy jaka Pani posiada ja jestem kropla w morzu. Miło jest jak pokazuje moim koleżankom w pracy i nie tylko .. jak Pani potrafi przekazać swoją wiedzę .. koleżanki Szwedki proszą mnie o tłumaczenie Pani recept .. wpatrują się na Pani filmy i proszą o tłumaczenie .. ostatnio nawet jedna z koleżanek upiekłam chleb… bo zawsze ja to robiłam … byłam z niej dumna a z Pani najbardziej…. Dorota jest super „babeczka z najlepszym nadzienie na Świecie „ czyli wiedza i umiejetność przekazywania. Dziękujemy !!! ???????? Kto nie ryzykuje nie pije Szampana… ty to zrobiłaś Gratulacje BRAWO
von GIRSTUN: Ja też dziękuję za fajny przepisy.
?
witoldmateusz1: W jednym z Twoich filmików, dowiedziałem się, żeby do parzenia kapusty na gołąbki dodać cukru. Zupełnie inna robota z tymi liściami później była. Gratuluję Ci tak dużej liczbie ludzi którzy docenili Twoją wiedzę i pracę przy garach. Pozdrawiam.
Marzena Gomu?a: BARDZO GRATULUJĘ ????BRAWO PANI DOROTKO????
WŁAŚNIE ROBIĘ MIELONE I PODGLADAM PANI KANAŁ?
ROBIĘ WSZYSTKO ,,KROK PO KROKU" ????
A. W.: to my dziekujemy za super przepisy :D uwielbiam gotowac i jeszcze sie nie natknalem na Pani przepis ktorym bym byl zawiedziony.. :)
Monika Dziegielewska: Gratulacje, Pani Dorotko. Dużo zdrówka życzę. ???????
Irena irena: Jest Pani super..Wspaniale gotuje super tłumaczy. Czego chcieć więcej. ???pozdrawiam serdecznie
Halina Halina: Ja też dziękuję Pani Dorotko że dzielisz się swoimi przepisami ?❤❤❤
Ilona Xxxx: Brawo Ty!!!! Taka piękna kobieta, nienaganna figura i tyle dobrego jedzonka:). Myślę, że to odpowiedni moment na film - CO JA TAK NAPRAWDĘ JEM Z TEGO CO WAM PRZEDSTAWIAM - ??? co myślisz??? I co Wy widzowie myślicie???:)
Sylwester P: Jak to miło ... za prace są kołacze ? Czy ustaliła już Pani termin uroczystego przyjęcia z okazji tak pięknego jubileuszu? PS. Nie znam jeszcze adresu ? Serdecznie pozdrawiam ?
KATARZYNA K: Dołączam się do życzeń uwielbiam Panią i Pani skrupulatne przepisy, korzystam jak najbardziej. Dziękujęmy za duży wkład pracy jaką Pani dla swoich widzów wykonuje. Serdecznie pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów ♥️?♥️???
K asia W: Dziękujemy pięknie Pani Dorotko za dzielenie się przepisami insppirującymi odbiorcę oraz skłaniając do przyrządzania pyszności którymi dzieli się Pani z nami. Życzę zdrowia, szczęścia i dalszych sukcesów. Pozdrawiam serdecznie?
Marianeq 3: Zasłużone ❤️?
Suzu_chan: My też dziękujemy! ❤️ Świetnie Pani tłumaczy, że nawet osoby bez żadnego doświadczenia mogą coś zdziałać! Mój faworyt to zdecydowanie film na idealne naleśniki. Robiłam już dwa razy, nie wyszło perfekcyjnie, ale były bardzo dobre, a to najważniejsze. Jeszcze raz dziękuje! ❤️
Gregorius minimus: 300 000, myślę że o wiele za mało !!!! Za te wszystkie wspaniałe przepisy, porady i różne triki kuchenne, które nam udostępniasz , na tym kanale , powinno być o wiele więcej. Pozdrawiam serdecznie i życzę wielu nowych pomysłów.
Ewa Dawid: To ja DZIEKUJE za Twoje przepisy ktorymi sie dzielisz. Serdecznie pozdrawiam.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=KoKJ2US_47k