Co jest grane? Wspieramy lokalne sklepy z grami i inne tematy planszówkowe - GameTrollTV Gry Planszowe


Dziś trochę śmiechowy wstępniak, który można zatytułować \"Co napędza mnie do kręcenia kolejnych filmów\" :) Poza tym w materiale znajdziecie: 0:00 motywacyjny Piotr 1:21 co było na kanale i co będzie 3:12 Przegląd gieranszowych Skytear 5:03 Pr
Najlepsze komentarze do filmu "Co jest grane? Wspieramy lokalne sklepy z grami i inne tematy planszówkowe":

Milena Lange: Kupuję gry w sklepach internetowych, bo... nie mam innej możliwości. Jest to możliwe właśnie dzięki Game Troll TV, bo wiem czego szukać. Marzę o odwiedzeniu kiedys sklepu z "wiedzącym", który powie mi jakie dobroci ma dla mnie;)
Artur Kuzniak: Co ja paczę na początku xzd
legum: egmont musi zrobić wersje ubongo lite specjalnie dla piotrka :D
Piotr Konczy?ski: Pyszny komentarz dla algorytmu... om nom nom nom!
Gonzo Gorf: GW odpala swój kanał VOD, płatny, dlatego nie chce by ktoś im "psuł" klienta darmowymi filmikami.
Jakis czas temu wybrali z sieci najlepiej rokujących tworców i dali łaskawe pozwoleństwo na skonczenie.
Pewnie przyszly do GW nowe pokolenia prawnikow i jeszcze nie wiedzą że z fanbazą nie warto walczyć ;)
Anna Kas: Niedoodzobaczenia????Banan z rana jak śmietana ?
ThunderGrom: Jak żeś taki dobry to spróbuj z The Edge all in :)
Lendzia: Te wstępy do planszówek są coraz dziwniejsze
Jaroslaw Bednarczyk: Ale jesteś wariat ;-) Super
Szymon Faltynowicz: Super ten wstęp był, zawsze byłem ciekawy jak wygląda Twój dzień przed nagraniem ?
Rafa? Grzegorzak: Czyli tak wygląda życie etatowego geeka :O Nice ! :D :D
modlitwaSERCA: GENIALNY POCZĄTEK :D CZUĆ WAAAAAAAKACJEEEEEE !!
brzoza: Początek genialny ? przemiana jak z gąsienicy? w motylka ?A mam pytanie o WORLD OF WARCRAFT: WRATH OF THE LICH KING, co sądzicie o tym tytule, w mediach społecznościowych ta gra jest dość hajpowana
Szymon Stachura: Super wstępniak ;) Brawo że Ci się chciało poświęcić czas na niego i dodajesz coś nowego do swoich wrzut.
kris0303: Wejście Smoka epickie ???
Marcin: games workshop otwiera swoją platformę z filmami (płatną) i pewnie to dlatego. Za niedługo zabronią nagrywania battleraportów na youtube
Daniel P: Piotrek, nie 10zl różnicy. Rzeszów: Cthulhu DmD 100 drożej, niż w sieci. Tytuły typu Pret-a-Porter, Wicehrabiowie 50 zł droższe. To sporo. Generalnie ceny raczej SCD.
Ola De: Cóż, to złożony problem. Ja całkiem zrezygnowałam z kupowania gier - ale to bardziej kwestia minimalistycznego podejścia do posiadania, nie lubię mieć za dużo rzeczy, wolę ograć kilka razy i puścić dalej, a sobie zostawić tylko ulubione 10-15 tytułów, reszta jest w ciągłym obrocie. A często też jak poznaję nowe gry (np z wypożyczalni) to mam poczucie że nie jest to nic specjalnie nowego, że jest to tylko jakaś ciekawa wariacja np deckbuildingu, którego kilka tytułów mam i kolejnego nie potrzebuję. Podobno granie w gry i ich kolekcjonowanie to dwa różne hobby, które wcale nie muszą się łączyć ☺️ A też zawsze wychodzę z założenia że jeśli można kupić coś używanego w dobrym stanie to zawsze to wygrywa, choćby ze względów ekologicznych (sam mówiłeś niedawno że niedługo może zabraknąć papieru...) Natomiast problem internet vs. lokalne sklepiki - to trochę podobny problem jak kupowanie w warzywniaku a Biedronce. Sama z wygody korzystam z dużych sklepów, ale niestety, właśnie one niszczą lokalnych sprzedawców. A jest jeszcze jedna sprawa - małe sklepy wymagają większej interakcji z ludźmi, najgorzej, dla niektórych to naprawdę duży problem ?
Micha? Wrona: Nie do końca rozumiem promowanie 3 sezonu warhammera underworld, czy raczej nie wspomnienie o nowszych edycjach. Jasne beastgrave nadal jest w porządku. Jednak bandy z niego mocno odstają od sezonu 4 (direchasm). Gdyby ktoś chciał zacząć grać w turniejach to core z sezonu 4 będzie dużej aktualny. Jednocześnie jeśli ktoś chce zacząć grać od zera to wyszedł pod to specialby zestaw z dwiema stosunkowo prostymi do ogarnięcia frakcjami.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=xtJsczgMW9g