Gry, które za realizm zapłaciły ZA DUŻO - TVGRYpl


Jaka jest najwyższa cena, jaką gry muszą płacić za realizm? ✔ NASZ DRUGI KANAŁ: Znajdź też nas na: Instagramie Gambrinusa: Instagramie Jordana: Instagramie Elessara: Instagramie PanaMateusza: Twitterze Heda: Twitterze Arasza: ✔ FACEBOOK:
Najlepsze komentarze do filmu "Gry, które za realizm zapłaciły ZA DUŻO":

LuxDelux: jak się czujesz z rozpoznawalnym nazwiskiem?
Pawe? Wa?niewski: Takie pytanie Dlaczego waszym zdaniem coraz częściej gry wojenne są do ogrania na 20-30h a kiedyś na przykład Medal of Honor alliend assauld z dodatkami było na 100h nawet ponad gry komuś zależało na eksploracji . Czy producenci czasami nie powinni wydawać dłuższych tytułów aby gracz się wyszalał i kupił następną grę studia? Ja osobiście gier które trwają min 30h nie kupuje ponieważ mi szkoda później się rozstawać z jakimś, danym, Dobrym tytułem a szczerze gier wojennych online bardzo nie trawie Pozdrawiam ;)
Pixel Pixelator: Realizm jest wszędzie. Nawet w Minecrafcie. Zabijane zwierzęta giną xD
nanab256: 10:23 u nas w calym kraju mozna sobie kupic bron palna bez zadnego pozwolenia, wchodzisz do sklepu, pokazujesz co chcesz, pokazujesz dowod, placisz i wychodzisz.
Gregory: Miłego wieczoru
???: Realizm w grach jest bez sensu. Jak gra ma być realistyczna, to śmierć bohatera powinna zabijać gracza.
Asomi: o co chodzi z tymi pojawiajacymi sie zielono fioletowymi plamami które pojawiaja sie w drugiej minucie?
Dariusz Zaj?c: To już nawet u nas można sobie jednostki wojskowe fotografować. Zresztą satelity dawno im zdjęcia zrobiły.
Miyo3: W obliczu tak poważnych tematów jak te wspomniane na końcu materiału, traumy ludzi dotyczące wciąż trwającej wtedy wojny zestawione z grą wideo czy wprost PTSD pracowników pracujących nad megabrutalnymi grami (czy też wzmiankowo o ww pracowników mediów społecznościowych) mówienie w tonie jaki ja jestem biedny bo musze wycinać swoje jąkanie jest niesmaczne, i fakt że to prawda (choć o znacznie mniejszym kalibrze) czy że było to w konwencji żartu wciąż jest niesmaczne, i to bardzo. I jak faktycznie bardzo lubię czarny humor, tak jak mówimy o czymś na serio to trzymajmy się tej konwencji bo brzmi to trochę jak obśmiewanie dość poważnych kwestii.
Slumber: Dobra przyznawać się kto katował strzałke w lewo na początku filmu :D
Russian Bias always protect.: A "cześć" na końcu filmu gdzie? ?
arek281: Ja zapłacę dużo, tylko proszę, wyrzućcie tego pseudo mądrale, bo ośmiesza się w każdym filmie.
Kaner: 2:29 - 2.41 umm, fangotten, chyba coś zawaliłeś w montarzu... uwaga na epilepsje
Fanta _K: Etf?
TOLEK: Tak sobie obejrzałem ten materiał i coś jest z tym MK.Swego czasu trochę w ten tytuł pogrywałem i też miałem koszmary i nie mogłem spać po nocach mimo że lubię brutalne gry,horrory itd.
Skoro ja grając miałem coś takiego to nie chce wiedzieć jakie jazdy musieli mieć twórcy.
Lobo Killa: Akurat Texas to zły przykład... Statystycznie ilość śmierci z powodu broni do zaludnienia stanu jest średnia, a biorąc pod uwagę ilość posiadanych sztuk broni to bardzo niska.
dj. pyzu: o 20.00
Seweryn Ali G: Ciekawy odcinek.
Gentelman Frog: #KrabyWGrachPełnaWersja
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=6qIcVTAcPkw