PILNE! Jak Lech Kowalski oszukał Jaruzelskiego i komunistów! Na żywo z Targów Książki! - wRealu24


Wspomóż telewizję wpłacając dobrowolną kwotę nr konta (PKO BP): 81 1020 4900 0000 8502 3142 0193 tytułem: darowizna na wRealu24 Zapraszamy do zakupu książki ,,Pandemia Cenzury\". ZAKAZANE wywiady Piotra Szlachtowicza: Darowizna PayPal Subskrybuj i ws
Najlepsze komentarze do filmu "PILNE! Jak Lech Kowalski oszukał Jaruzelskiego i komunistów! Na żywo z Targów Książki!":

Józef Pustu?ka: -Jaruzelskiego nie można nazywać "zdrajca". -Bo to nie był Polak. -To sowiecka Matrioszka nasłana na Polskę, wiernie służąca ich moskiewskiej centrali.
Zygmunt Ka: Pana Lecha mogę słuchać godzinami, uwielbiam Pana słuchać, łebski facet z Pana, pozdrawiam serdecznie
Adam Wert: Konwencja Haska wyraźnie stanowi że w latach 1945 - 1994 trwała zbrojna okupacja sowiecka .
Dariusz Graczyk: Najważniejsze dla ludzi to to co Chrystus mówił o obecnych czasach.. A mówił mio ataku na narody tzw. Bestia Technologicznoinwigilacyjna która zniewolila wiele ludów. I tak się stało. W opozycji walczyliśmy z inwigilacja komunistyczna a teraz co jest? Sto razy większa inwigilacja i ograbianie z Praw Naturalnych, danych od Pana Boga.. Dlaczego nie budzą się Zarządy Solidarności? Autor zwalczanej twórczości literackiej min Tak ZDRADZILISMY Chrystusa w Polsce czy pieśni Weź na odwagę. Pozdrawiam.
Peonia Kwiatkowska: No proszę, pan Szlachtowicz, jak sam deklaruje : prawdziwy katolik, zawsze z różańcem w kieszeni. Po tym stylowym ubraniu nie można mieć już więcej wątpliwości.Pozdrawiam
Gabryjel: SEXMISJA - film nakrécony wg przecieków.
Demon Demonclaw: Jak zwykle dr.Lech Kowalski bezbłędny,dziękujemy za pana prace i poświęcenie.
Andrzej Tokarski: ...no tak... wysłuchałem uważnie wywiadu, czy raczej wywodu dra Kowalskiego - i mam wrażenie opisywania nierzeczywistości. Już sam fakt, że dr napisał co napisał, a wcześniej prowadził krwiożerczą kwerendę - i przeżył, a nawet nie został pobity - i jeszcze do tego miał pozwolenie na broń - czyni rzecz całą z lekka fantasmagoryczną. Zaś w samej pracy - z tego, co usłyszałem, dr Kowalski całkowicie NIE ZAUWAŻYŁ pewnego niesłychanie ważnego czynnika, nieustająco wpływającego na wszystko co dzieje się w polskiej (i nie tylko) polityce od dawna po dzień dzisiejszy - ale za to zwrócił uwagę na zarzuty antysemickie wobec Generała, a właściwie obu. Przypomnę na marginesie, o czym Czytelnicy na pewno zapomnieli, że identyczne zarzuty stawiał w przywołanym filmie gen. Jaruzelskiemu - ... Grzegorz Braun - o antysemityzm.... Przypomnę więc doktorowi i innym, że PRL i za Gomułki i za Gierka prowadziła nieustanną grę o zachowanie resztek suwerenności nie tylko wobec ZSRR, ale przede wszystkim wobec pewnych bardzo wpływowych środowisk... plemiennych nieustająco obecnych w Polsce. Z końcem rządów Stalina, nastaniem rządów Chruszczowa, a zwłaszcza Breżniewa - rola i wpływy tych środowisk radykalnie zmalały - również za sprawą Jaruzelskiego, Kiszczaka, Gierka. A że globalnym mocodawcom tych środowisk szalenie było nie w smak, że Polska dynamicznie jak na okoliczności się rozwijała - przemysłowo, militarnie, społecznie, edukacyjnie - została przeprowadzona operacja "Solidarność" - która - dopóki rządził Breżniew, miała problem z realizacją finalną - ale po pierestrojce już uzyskała zielone światło. Była to operacja przekazania rządów nad Polską temu plemieniu i - w jego następstwie - doprowadzenia do ponownej pauperyzacji i kolonizacji ziem i narodu polskiego. Generałowie dopóki mieli wsparcie w Breżniewie, usiłowali lawirować, prowadzić taką grę, by nie doprowadzić do krwawego wybuchu społecznego sterowanego plemiennie - temu między innymi służyła czysto makiaweliczna, ale strategicznie celowa egzekucja w kopalni Wujek. Jednak wraz z rozwojem sytuacji międzynarodowej jasnym stało się, że operacja na polskim organizmie odbędzie się tak, czy inaczej - po dobroci z udziałem czynnika wewnętrznego, czyli również generałów - albo - bez dobroci, czyli po trupach Polaków, możliwe, że również generałów. I mając tę świadomość, generałowie zrobili, co zrobili - nie utopili Polski we krwi ale oddali ją plemieniu gadziemu. To wiedział i zarzucał, to zamierzał opisać - i za to zginął - premier Piotr Jaroszewicz - również polski patriota, któremu przyszło żyć i podejmować decyzje w czasach skrajnie trudnych. Nie wiemy, kto miał rację - czy lepiej było stanąć na czele armii (potężniejszej za PRL, niż np. obecnie) i zaryzykować wojnę na nieznaną do końca skalę - czy pójść na układ o też nie do końca znanych konsekwencjach. Takie rzeczy i dylematy trzeba brać pod uwagę pisząc taką książkę - ja tych wątków - nie dostrzegam.
Gabryjel: WIECEJ O ROCKEFELERZE , JARUZELSKIM I KISZCZAKU I ROTHCHILDACH= w zarzadzie siedzácej MAGNaTERII SASANIDZKO=niemieckiej co wyemigrowala do USA za Bismarka.
markowa33: Pan przepisywał dokumenty jak Tomasz Strzyżewski
Nocny Marek300: Powinniście zmien8c nazwe na pilne24.
Co takiego pilnego jest wvtej informacji ?
Ona jest ważna, może szokujaca, może istotna ale pilna?
Marcin Toruniak: Dziękujemy
Krzysztof Pr?tkielewicz: Pan Lech Kowalski człowiek o dużej wiedzy dotyczącej najnowszej historii Polski w kontekście służb specialnych, armii i nie tylko. Jestem bardzo rad, że tacy wspaniali ludzie przekazują nam Polakom prawdziwą NIE! zakłamaną historię. DZIĘKUJĘ!!!
Alicja Ostrowska: polecam kazdy wywiad najlepsze zrodlo wiedzy
Alice X: Niestety zakłócenia, przerywa , służby czuwają
Ale nie wychodźmy stąd, bo chyba o to chodzi, żeby nas, oglądajacych, zniechęcić
Podziękowania tv w realu24 za debaty ???
Marek Wolanin: Wielki ukłon . Dziękuję, że dobry anioł stróż otworzył przed panem drzwi mojego domu.
mimoza: A moja mama zawsze mowila ze Jaruzel to marionetka i ze nie nawidzil polakow.No i coz po30 latach sprawdzilo sie.
????? ??? ?????: Bez cenzury cały krajowy program szczepień upadnie. To jest fakt. Pharma nie może nigdy pozwolić, aby rzeczywiste dane zostały ujawnione, ponieważ kiedy tak się dzieje, są skończone na zawsze. W tym momencie mają tylko dym i lustra + kupione media i politycy.,
Ewa Olek: Dziękujemy Panu Doktorowi za świetną pracę
J M: Dziękuję i pozdrawiam.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=t4n6h8MNfFI