beauty talk | potrzeba ciągłych zmian & nakładanie na siebie presji - Alex Mandostyle


To, że lubię gadać dla nikogo nie jest zaskoczeniem. Dzisiaj i rozmawiam, i robię sobie makijaż. Wspominam trochę o zakończeniu studiów, kryzysie bezcelowości swoich działań oraz ciągłej potrzebie zmian. Dajcie mi znać, czy tego typu odcinki się Wam pod
Najlepsze komentarze do filmu "beauty talk | potrzeba ciągłych zmian & nakładanie na siebie presji":

Dominika Walendziak: Super film, uwielbiam takie pogadanki w Twoim wykonaniu ☺️
Wiktoria: super tło
Kasia B.: świetny filmik Ola! uwielbiam słuchać takich luźnych pogadanek..
patrząc na Ciebie nasunęło mi się pytanie odnośnie Twoich pięknych zębów: wybielałaś je czymś? bo wiem, że nosiłaś aparat ortodontyczny, ale ta biel jest po prostu zjawiskowa!
buziaki :)
Pani Telimena: Powinnaś w przyszłości zostać wykładowcą na uczelni i robiąc makijaż prowadzić wykłady zrobiłabyś furorę ??????
Ania: O proszę, ciekawy case z tymi studiami mgr. Powodzenia! ;) Ja od już przeszlo dwoch lat jestem mgr nowych mediów (skonczylam je na Uniwersytecie Śląskim) także chetnie poslucham o Twoich studiach ;) Mam nadzieję, że uchylisz rąbka tajemnicy i będziesz na bieżąco relacjonowac "co i jak" :) Chociaz tak jak mowisz, slusznie traktujesz je hobbystycznie.. Same studia juz teraz nic nie daja.. Jedynie w sytuacji kiedy chcesz isc do korpo.. :) Co do spontanicznosci to totalnie podzielam Twoje podejscie do życia. Pozdrawiam :)
natalka3605: ❤❤❤
Zosia Ulczok: to tło jest wspaniałe, pasuje idealnie i dodaje profesjonalizmu ?✨
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=GlnbUOGW7F4