GIANTS o tym zapomniał?? Farming Simulator 19 | 93 - KadorV3


Jest to kolejny odcinek serii 3 z gry Farming Simulator 19. Gram na mapce Ravenport z maszynami z dodatkuatinum. Miłego oglądania! 0:00 Początek żniw 3:54 Temat odcinka Facebook: ►Obejrzałeś ? Oceń , skomentuj, subskrybuj!
Najlepsze komentarze do filmu "GIANTS o tym zapomniał?? Farming Simulator 19 | 93":

patryk2525 kalka: hej fajny film tylko jest minus w farmigu to zapis i stan kanta jak amsz na minusie np 3500 to potem ci wpada 24 tysaice takz tylka
Dziewietnasta Czterdzie?ci dwa: Ja podejrzewam że urwanie dupy będzie dopiero w fs28
Mew Mewa: Na starych konsolach będzie ograniczona liczba slotów na pojazdy, czy będzie większy limit bel względem nowej generacji. Dodatkowo ustawienia graficzne będą na niższym poziomie, co jest z resztą zrozumiałe.
Serix YT: Wiadomo kiedy będą prezentowane maszyny ?
X Anto? X: czy ktoś wie kiedy będzie można zobaczyć jakie nowe maszyny będą w fs 22
Olga Mróz: Nie mogę otworzyć fs 19
Kornet: Serię 3 z farminga 17 też zakończyłeś żniwami kukurydzy :)
TheDrhouse00: W farmingu jest jak w Fifie . Co roku,czy co 2 lata dodają jakieś małe poprawki i każą sobie płacić słone pieniądze. Widać tylko mało, znaczące różnice pomiędzy premierami. Tutaj tylko chodzi o pieniądze. Wyszły nowe konsole i żeby nie było gleby 3D to już jest przesada.
Filip Games: Kiedy hunter
Filip Games: Znuw
Arexun: Moim zdaniem grafika fs 22 to "odgrzewany kotlet" a reszta spoko.
Wicherek112: Myślę że oni mają już gotową nową wersję silnika pod nową generację, a nie zrobili przeskoku przez brak PS5 i Xboxów Series na rynku.
Kuba2007: 14:35 na sesons na konsoli Xbox one (konsoli starej generacji) w fs19 odśnieża się bez lagów
Mamik20 19XD: Widziałeś już ravenberg bo ja na xboxie mam i nie wiem skąd ona jest
Adrian Jaworski: kador ta wiadomosc od giantsa prawdopodobnie byla jakims pomyslem zeby dodac fizykę gleby ale przez to jaka jest dostepność xbox series s/x i ps 5 zmienili plany i dodali POM bo duzo ludzi ma starsze konsole, moxe chcieli dodac tą fizykę gleby no ale jak powiedzialem przez dostepnosc nowych konsol zmienili troche plany i postanowili zmniejszyc postęp graficzy miedzy 19 a 22 zeby uciągneły to stare konsole i dodali przez to POM, wydaje mi sie ze zrobiles troszke zle porównanie fs 17 i fs 19 wedlug mnie powienienieś porównać postęp graficzy między fs 11 a 13 fs 15 a 17. troche sie rzeczy miesza mi w tym tekscie bo ja nie lubie posac dlugich rozprawek itp.
mam nadzieje ze to przeczytasz pozdro. ?
Oski i hodowla królików: Pamiętaj żeby kupić turbinę wiatrową .
Bo to tradycja ? ?
Samotny451: Mi się wydaje że czekali na nowe konsole by usunąć limit maszyn :)
LEGO Damix: Kiedy ets2
kamila112: Ej kador taka rada zamiast kupywac jakieś drogie pola kup ziemię i plugiem zrób sam pole i zasiej tam coś to taniej wychodzi a wygląda tak samo
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=E8snA0rxrBM