Marszałek Witek: Cześć i chwała bohaterom - TVP Info


#wieszwięcej #PowstanieWarszawskie SUBSKRYBUJ NASZ KANAŁ NA YOUTUBE: SPRAWDŹ AKTUALNE WIADOMOŚCI Z KRAJU I ZE ŚWIATA: ODWIEDŹ NASZ PROFIL NA FACEBOOKU: ŚLEDŹ TVP INFO NA TWITTERZE:
Najlepsze komentarze do filmu "Marszałek Witek: Cześć i chwała bohaterom":

Greg Marini: Tacy patrioci wielcy,a walczą z narodem..
Theodore the cat: Oooto ta mierna wierna z laską marszałka za 9k?

Na szczęście 3 kadencji już nie będzie miał ?:


To była wola wolności, wola niepodległości, która tkwi w naszym narodzie głęboko przez pokolenia” – powiedział Duda. * * * To są nadęte, ohydnie fałszywe słowa. w II połowie XIX wieku, 150 lat temu Polacy czyli szlachta miała ruchomą własność inwentarzową, czyli niewolników, nazywanych "chłopem pańszczyźnianym". Niewolnicy nie byli "Polakami tylko "chamami". Co to za "Naród"? Co to za "wola niepodlegości", co to za "jej tkwienie głęboko przez pokolenia"?

Powstanie Warszawskie było zbrodnią przeciw polskiemu społeczeństwu,ale zarazem przykładem niewyobrażalnej głupoty , nie tylko politycznej. Fetowanie przez PiS do "jelity",składające się z ch$amów wiejskich, przez ostatnie 33 lata ,wyłącznie zdarzeń historycznych zakończonych klęskami,niejako podkreśla utrzymującą się powszechną głupotę polaczków. Inicjatorzy i przywódcy powstania powinni być ukarani , a nie gloryfikowani , jak zresztą resztę zbrod#niarzy i band#ytów , między innymi, z Armii Krajowej i NSZ.


i
Kasia O2: Marszałek Sejmu RP, który "słucha się" "Szefa", -nie jest Marszałkiem Sejmu RP.
Artur G?owacki: PiS i PO zniszczyły Polskę i te partie mają winę w niszczeniu PATRIOTÓW POLAKÓW..TO JASNE ZE BĘDĄ SIEDZIEĆ W WIĘZIENIU
Artur G?owacki: Wstydzę się za tych oprawców z partii politycznej
Artur G?owacki: PARTIE POLITYCZNE ZNISZCZYLY NAROD POLSKI...PRECZ Z WARSZAWY OSZUSCI I ZLODZIEJE..KORWIN BIERZ SZABLĘ I TNIJ KAZDY ŁEB
mmgg0608: Cześć i chwała bohaterom ??
Przestępcy do więzienia
Micha? N: Witek trzeba było jeszcze różowe szpilki założyć a nie białe.
iwonka: Bardzo lubie pania Witek. Powinna kandydowac na prezydenta po Dudzie
iwonka: Trolle juz aktywni nawet w taki dzien
Haarhus: w(!)itek na szafot!
Dziennikarz ?ledczy: witex wyjdź już !!!!!!!!!!! won
Ewa ?: WITKOWA - ????????????????
Ewa ?: Umia grać KANALIE ‼️
Sylwia Portra: Himalaje obłudy i szczyt bezczelności: Biorąca czynny udział we wdrażaniu dyktatury w Polsce Elżbieta Witek, non stop okłamująca naiwnych ludzi w TVP, udaje, że oddaje cześć i chwałę ludziom walczącym o wolność. Bezczelna kobieto wsadzimy cię do więzienia, bo ci bohaterowie sprzed lat przelewali krew za wolność i niepodległość, którą teraz PiS bezczelnie odbiera!!! Już wystarczy tej prostackiej propagandy, nie musisz Witek na każdym kroku wystawiać sobie wizytówki skończonej prostaczki, my już doskonale wiemy, że nią jesteś!
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=DK1W18APzbM