Co ludzie ze Śląska widzą W ŁODZI? Polska Na Przełaj e03 - Wędrowne Motyle


Łódź zupełnie inna niż myślisz. Zielone oblicze poprzemysłowego miasta. A my to rozumiemy, bo jesteśmy podobni. [ Kup naszą książkę o Polsce ► ] Z czym kojarzy się miasto Łódź? Nam przede wszystkim z poprzemysłowym dziedzictwem – tak bliskim naszemu „ś
Najlepsze komentarze do filmu "Co ludzie ze Śląska widzą W ŁODZI? Polska Na Przełaj e03":

Andrzej Janecki: Super materiał. Dzięki
Adam Duszy?ski: Super film , dziękuję .Lódź to moje miasto , przyjechałem tu na studia w 2006 r. I już zostałem , nie żałuję !
bozena lewczuk: Piękne super widoki pozdrawiam
Krzysztof Leszczynski: Zbaraniałem!!! Łódź powinna być "śląskopodobna". A tu Śląsk i Łódź stali się podlaskopodobne.??
Krystyna Krychna: Witajcie, Wędrowne Motyle, jak zawsze w sposób bardzo ciekawy opowiadacie o tylu rzeczach-tym razem pokazujecie Łódź. Dla mnie jest to miasto nieznane, kojarzę ją tylko z " Ziemią obiecaną " St. Wł. Reymonta.
Powiem, że bardzo dobrze, iż taki film powstał-to dzięki Wam zmieni się spojrzenie na piękną, zieloną Łódź. Nie będziemy widzieć tylko jednej ulicy, a całą gamę różnorodności tego miasta.
Dziękuję pięknie. Pozdrawiam
Agnieszka: Piękna Łódź i piękny film! :) Pozdrawiam!
Dawid Hochaus: Suchar.
Pijany gość pyta?
-Panie gdzie jestem?
-W Łodzi.
- to wiem,ale na jakim morzu?
MariuszRL: Jak to Paryż nie jest na 4 litery ?
A - PARI ? ????
MrTatamatii: Góra śmieciowa ?
My tu i tam: Łódź bardzo lubimy, nie jesteśmy zaskoczeni, że jest pięknie ? dobrze, że inni się dowiedzą!?
Adamek: Las Łagiewnicki jest częścią Parku Krajobrazowego Wzniesień Łódzkich. Wystarczy kawałek wychylić się za ul. Łagiewnicką by naocznie dostrzec jak jest pofalowany teren :)
Katarzyna Borakiewicz: Piękne miasto, już za 2 tygodnie będę tam znowu, główny przystanek to Uniejów ale nie da się nie wjechać do Łodzi! Dziękuję za ten odcinek
Ewa Mo: Jesteście najlepsi
Back To Past - Urbex: czy krakow juz byl?
Varlomsh Arganth Baar: Macie tak przepiękne zdjęcia !!! Powinniście jeszcze nawiązać współpracę z ciekawehistorie , Was się ogląda z zapartym tchem , możecie uczyć filmówkę filmu......
aart: Coooo, dosłownie odcinek z mojego osiedla :o Pozdrowienia z Księżego Młyna. Gdybym wiedział zaprosiłbym was do środka przędzalni z 5:50. Nie ma co ukrywać, że wiele jest jeszcze do zrobienia, a przy niedostatecznym i wciąż ograniczanym budżecie miasta jest to trudne, ale myślę że Łódź się bardzo zmienia na dobre. Ma wiele miejsc i obszarów, które nawet jeżeli nie są standardowymi atrakcjami turystycznymi na pewno umilają życie codzienne w tym mieście.
Top Gar: Łódź potrafi zaskoczyć i to w tym pozytywnym sensie. Niestety jeszcze kilka lat musi minąć aby w świadomości ludzi z naszego kraju przestała się kojarzyć jako miejsce, gdzie tylko patologia, dzieci w beczkach, "Łódź k***", itd.

Gdybym miał ponownie wybierać miasto, w którym zamieszkam w Polsce to na pewno mocno bym ją mocno rozważył bo bliskość do Warszawy, ewentualnego CPK oraz dobra infrastruktura dojazdowa do miasta z różnych kierunków na pewno są jej ogromnymi atutami.
szczypiorizka88: "gimby nie znajo" ? padłam ?
To Jo: Tylko ludzie z Chorzowa widzą coś w Łodzi
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=99oJnt3dgoQ