Okulary Goovis Lite Hardware - NRGeek


sub: wesprzyj mnie na: Wsparte na Kincstarterze gogle Goovis Lite reklamowane sa jako persolnalne domowe kin, do tego działają bez okularów! Czy warto było wesprzeć? Zapraszam! #goovis #lite #gogle Obrażanie mnie lub bezpodstawne oskarżenia o jakiej
Najlepsze komentarze do filmu "Okulary Goovis Lite Hardware":

dzony szi?werhend: Ok
Marcin .Marcinek: ???????
Andrzej Murzyn: Fajne
Papryk: Git
SzPHamer: To prawda, i o tym mało kto wspomina... VR w moim przypadku od Sony, jeśli masz nawet najmniejszą wadę wzroku, uniemożliwi prawidłowe wyswietlanie obrazu... ja specjalnie do grania zdecydowałem się na zakup szkieł kontaktowych, zanim zdążyłem uszkodzić (porysować) szkła w VR. Technologia raczkująca, i na tyle zachodu, każdemu odradzam zakup i czekać.
Pi K: no dobrze, ale zasadnicze pytanie, czy ruszy z tym Rzeźnik, Detektyw Rutkowski is Back oraz Czarnobyl Terrorist Attack ?
Agnieszka Szymendera: Nrgeeku otoż z tego co widzę z twojego kanału zniknął ostatni odcinek crapowizji. Dlaczego?
PS fajny film
Xhoss00: No a jak się na tym ogląda pornoski? To jest wbrew pozorom bardzo ważne pytanie
golden armor: 2:11 (muzyczka z cyberbonka 2077)
?wiat Tajemnic i Ciekawostek: Fajny, taki osobisty monitor
mravg79: troszke po lepkach i w sumie po obejrzeniu dalej nie do konca wiem o co biega.

Owszem cena i brak dostepnosci lite ktore bylo z tego co widze polowe tansze to minus.
Ale z tego co widze to jest po prostu osobisty wyswietlacz zakladany na glowe. Glownie do wyswietlania 2d symulujacy ogromny ekran.
Jesli dobrze rozumiem idee tego urzadzenia to owy eran pokrywa cale nasze pole widzenia.
I teraz dziwi mnie czemu tak malo czasu poswiecone bylo graniu z jego uzyciem.
Bo jesli chodzi o wyswietlacze to mamy: monitory, TV, projektory. A Goovis wydaje sie byc kolejnym krokiem ktory laczy w sobie "wielkosc" obrazu z projektora z dosc dobra jakoscia (i gestoscia pixeli na pojedyncze oko), wiec jako duzy wyswietlacz 2d powinnien dobrze sprawdzac sie w grach. Jednoczesnie eleminujac np problem projektorow czyli to ze jednak pomieszczenie powinno byc dosc ciemne aby uzyskac dobra jakosc obrazu.
I jesli tylko w tej roli sie sprawdza, to moze byc ciekawa propozycja... no wlasnie ale o tym prawie nie bylo informacji w tym filmie.
EDIT: jesli chodzi o zastosowania to maly kompaktowy przenosny nakladany na glowe wyswietlacz moze sprawdzic sie gry: mamy lapciaka na ktorym gramy a chcemy doswiadczyc obrazu jak na duzym ekranie, czy np ktos ma jakas tam konsole ktora latwo zapakowac nawet w plecak (N.Switch, XSS) do ktorej mozna to podlaczyc zamiast innego ekranu.
Baranov_925: a mi w szkole mówili bym nie siedział za blisko ekranu :D
Coxick: Jak coś to Oculus Quest od razu w pudełku ma opcjonalną nakładkę dzięki któremu można grać z założonymi okularami
Maciej _: Ale do pracy taka rozdzialka to jednak nieza wiele
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=inqSr3lEoGU