H.P. Lovecraft Grobowiec LEKTOR PL - Straszne Opowieści


#lekto #audiobook #lovecraft ☛ WSPIERAJĄCY : Anna Maria Kierul, Gonzo Eli, Xardas Wielki, Arachian, JOKER84 !!!!!!!, Jazub, Fra Martin, Natan Panek, hudini j, Kora Luna, ZWYKŁY CZŁOWIEK, Tuxedocats Pudding & Pingu, Maszira, SAYMON, Indyczak Jeżeli lu
Najlepsze komentarze do filmu "H.P. Lovecraft Grobowiec LEKTOR PL":

Fabian998: Pierwszy ? super film
Sebastian Archacki: Drugi najlepsza pasta lovecrafta gratulacje dla pana Krystiana ?
Bartosz X: Napisałem Panu komentarz pod opowiadaniem "Widmo nad Innsmouth", jako że jestem leniwy i w sumie słuchając jak do tej pory 17min Grobowca, stwierdzam dokładnie to samo. Nie chcę być niemiły, chciałbym, żeby kanał się rozwijał, bo pasja jest, głos też jak najbardziej w porządku (kwestia ćwiczeń i będzie lepiej). Także leniwie wklejam tu poprzedni komentarz, żeby autor miał szansę go zobaczyć. :)

"Dykcja zdecydowanie do poprawy. Powinieneś pić więcej wody, lub przełykać częściej ślinę, lub jedno i drugie jednocześnie. Taki mały tip na początek. Otwieraj szeroko usta, nawet jeśli nie wygląda to naturalnie, nikt Cię przecież nie ogląda podczas nagrywania, poćwicz, spróbuj kilka razy i mimo iż będzie się to wydawało totalnie od czapy na początku, po chwili dotrze do Ciebie, że czytasz przynajmniej 2x lepiej i wyraźniej. Żadnych gum do żucia w trakcie, tego to chyba nawet nie muszę mówić. Za często słowa, które czytasz, brzmią jakby rzeczywiście wypowiedział je mieszkaniec Innsmouth (insmałf, nie insmołf). Mam nadzieję, że bez urazy. ;) Za włożoną pracę i czas, leci łapka w górę.

A teraz tak z innej beczki, jest cała masa opowiadań Howarda, których obecnie jeszcze na YT nie ma, daleko nie szukając, genialne "księżycowe moczary", lub "przemiana Juana Romero", albo nawet "Ulica". Są to projekty na pewno trochę mniejsze, natomiast zdecydowanie łatwiejsze do zrealizowania, co pozwala na odrobinę większy "profesjonalizm" i ewentualne próby przed oficjalnym "czytaniem". Muzyka jest dobrana znośnie, natomiast widać, że jest to losowa kompilacja, która wieloma momentami nie pasuje do tego, co się w danym momencie dzieje w historii (wybija to z immersji). Żeby tego uniknąć, polecam dobierać muzykę samodzielnie już po nagraniu tekstu. Jakbyś miał problem ze znalezieniem odpowiednich utworów bez copyright, pisz pw, może nawet podrzucę jakiś własny utwór. :) A co do opowiadań Lovecrafta, jest dużo perełek. Z tego co mi wiadomo, posiadam wszystkie opowiadania mistrza, te przetłumaczone na rodzimy język, jak i te bardziej "zapomniane" w języku oryginalnym. Jakbyś potrzebował jakiejś pomocy, jakiegoś opowiadania (być może tłumaczenia), odzywaj się.

Pozdrawiam!"

Łapka ma się rozumieć w górę.
Laspada: Hej, czy moja wiadomość dotarła? Czy znowu wystąpiły u mnie jakieś problemy z gmailem.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=V_1gYasTsFw