Skrót meczu: Widzew Łódź Sandecja Nowy Sącz 3:0 - Widzew TV


To była udana inauguracja sezonu w wykonaniu Widzewiaków. W 1. kolejce Widzew Łódź pokonał Sandecję Nowy Sącz 3:0 po golach Michała Grudniewskiego, Karola Danielaka i Pawła Tomczyka. Widzew Łódź Sandecja Nowy Sącz 3:0 Widzew Łódź: Jakub Wrąbel Patry
Najlepsze komentarze do filmu "Skrót meczu: Widzew Łódź Sandecja Nowy Sącz 3:0":

Johnny Bravo: Mecz ok, komentator nieco mniej. Już w pierwszym zdaniu dał plamę. Co cieszy to fakt, że skrót jest dzień po meczu, a nie dwa, gdy transmisja była na Polsat
TienesFuego: Niestety poziom mediów bez Pana Darka i Stolara mocno spadł, komentator się gubi, a na początku transmisji brzmi jakby już skomentował dobre 80 minut… ciężko to się słucha..
Tomi1001: Komentator sie wyrobi zapewne. Ale nikt nie zastąpi Stolara i pana Darka.
Fantomas1910 FANTOMAS1910: Tomczyk drewniak straszny szukać napastnika i to szybko
Micha? Kwapisz: Ja z kolei chciałbym pochwalić komentatora, a wy kretyni zamiast pogodzić się z tym że nie ma Stolara to powiedzcie co wam się nie podoba merytorycznie a nie wyzywacie chłopaka.
Dla mnie jedyne na minus to przeciąganie samogłosek typu ”Daanieeelaaak” i wtrąceń „ajajajaj”, ale ogólny odbiór spoko. Pracuj chłopie, bo fajnie przekazujesz emocje, pozdro ??
Miros?aw Bilski: A mnie komentarz się podoba. "Wariant jedna ręka" i "konsultacja z ekranem" - po prostu poezja. Panie Komentatorze - tak trzymaj!
Franek Kimono: Nie rozumiem dlaczego się czepiacie komentatora, dobrze przecież to chłopina ogarnął. Co do Widzewa to zagrali dobry mecz ale też mieli dużo szczęścia bo Sandecja też miała swoje szanse. Jestem ciekaw czy któryś z nowych graczy godnie zastąpi Robaka, oby tak było! Tylko Widzew!
Miko?aj 2001: Jeden Gol drugi gol trzeci leci na tablicy 3:0 się świeci
Marcin L: Pamiętajcie, że komentator komentuje przede wszystkim do transmisji radiowej, która leci na żywo. Dlatego tyle nawija. Stolar też więcej gadał gdy komentował na żywo dla radia. Mam nadzieję, że ktoś dołączy do niego, bo komentowanie w duecie jest fajniejsze do słuchania. Mnie się w każdym razie podoba i kibicuję nowemu, bo fajnie mu to wychodzi. Chociaż wcale nie jest taki nowy, bo na wiosnę komentował ze Stolarem mecze U19 ;)
WIDZEWIAK 1910: Teraz awans musi być. !!!!!!!!
Bartek Mro?kiewicz: Dobry komentator, uspokójcie sie
Adam Piotrowski: byłem tam i powiem że było meega dużo fauli
eneczka 77: Apropo skrótów w przyszłości pokażcie następnym razem powtórkę bramek a nie tylko raz i cyk następna akcja
Xaus 111111111111: 3:29 Ajajaj Jezus Maria! XD
Pawe? Szczepaniak: Z tego skrótu wynika, że komentator daje radę. Są emocje. Nie mogę odżałować Stolara, który był dla mnie najlepszy.
Lao Tzu: ktos wyjasni dlaczego nie ma juz Stolara? to klub go zwolnil czy to jego osobista decyzja i zmienil pracodawce? Pan Darek tez juz definitywnie nie pracuje dla WidzewTV?
Piekarz: Taki Widzew chcielibyśmy oglądać
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=uf80XL7TQEs