Nowa polityka klimatyczna unii odbije się na gospodarce w Europie | Polska na dzień dobry 4/4 - Telewizja Republika


Gość programu: dr Marian Szołucha Fot. Tomasz Hamrat/Gazeta Polska subskrybuj nasz kanał i oglądaj codziennie wiadomości z Polski i ze Świata oraz wszystkie nasze programy! Jeśli podoba się Państwu video, prośba o udostępnienie go swoim znajomym oraz
Najlepsze komentarze do filmu "Nowa polityka klimatyczna unii odbije się na gospodarce w Europie | Polska na dzień dobry 4/4":

snp213: Polacy pamietaja jak Sasin z PiSowskiej grupy przestepczej klamal, ze beda dofinansowania cen energii.
Czy ktos jeszcze wierzy tej PiSowskiej bandzie oszustow?
Das Boot: Unia Europejska .... to sciema najgorszego podlego gatunku !!!! :o(
Traun 2016: My wiemy że nas oje**ą z pieniędzy, PIS wie i oczywiście jako kraj nie zrobimy z tym nic a nic tylko będziemy narzekać i grzecznie płacić, a my jako wyborcy w kolejnych wyborach znowu wybierzemy gnidy i miernoty do władzy......
ziggy rusin: No shit!.
ziggy rusin: Stanowiska pracy nie można sobie kupić jest to podstawowa zasada ekonomi (chyba że jest się w mafii lub rządzie). Gdy rząd wydaje pieniądze z podatków aby stworzyć nowe stanowiska pracy to znaczy że robi z ludzi proste cepy. Takie działania to propaganda chorych zachodnich grup politycznych.
ziggy rusin: Polska MUSI wystąpić z EU, rozliczyć komunę, wywalić z roboty wszystkich sędziów i zastanowić się kogo wybrać aby rządził polską.
Jarek Makowski: Kupuj polskie produkty
Łapki w górę
Jarek: Gospodarki które są teraz potęgami ,USA,Rosja,Chiny,Niemcy , Angole,i inni zatruli nam środowisko by się wzbogacić , teraz każą nam płacić za [oddychanie] ich błędy ochrony środowiska ,my już zapłaciliśmy swoim i dzieci zdrowiem bogacąc zachodnie firmy farmaceutyczne ,
marek karkowski: konoiec pisu to - koniec sanacji i judeopoloni - koniec z upokarzaniem !!! - bedzie zle po wyborach - ale juz chanuki - nie bedzie !!!
marek karkowski: pamiec jaka zoistanie po kaczynskich - to polin , jarmulka i upokorzenie !!!
Sambor Kant: Nowa polityka klimatyczna popierana jest przez Chanuke Morawitza Slaloma Michę Ryżu.
Podpisał on wszystko co było do podpisania na ten temat w Brukseli.
Sambor Kant: Na Polsce żerują;
Unia, USA, Izrael, Niemcy, Ukraińcy i politycy PiSu razem z pseudo opozycją.
Adam Markowski: Fit for 55 doprowadzi Polskę i Polaków do skrajnego ubóstwa i bezrobocia. To szaleństwo ale zaplanowane aby nas obrabować z tego na co pracowały powojenne pokolenia Polaków.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=3IMnNIpg16k