Podpalenie punktu szczepień w Zamościu. Premier zapowiada konsekwencje - Gazeta.pl


#morawiecki#szczepienia#gazeta Podpalenie punktu szczepień w Zamościu. Premier zapowiada konsekwencjeCZYTAJ WIĘCEJ: SUBSKRYBUJ: FACEBOOK:
Najlepsze komentarze do filmu "Podpalenie punktu szczepień w Zamościu. Premier zapowiada konsekwencje":

Rom Maklak: Panie premierze czy Pan mi grozi !!!?????? Czy to nie jest karalne ????!!!!
Marcin ek: Antyszczepionkowcy to osoby na wskroś religijne, jak godzicie słowa Ojca Świętego, czy nawet biskupa o konieczności szczepień z własnym poglądem odnośnie szczepionek ? Chcecie aby zbawienie was ominęło ?
lukasz20i4: czyli ktoś ocalił komuś życie powinien zostać bohaterem
Lilla Pacha: Chwala bohaterom niech sie ciesza barany ze uszli z zyciem
Mirek: Sprawca miał maseczke na twarzy więc może to będzie okoliczność łagodząca ?
Ja: Kolejna prowokacja ?,nikt z nas zdrowo myślących ,oraz nie korzystających z usług wyszczepień nie zrobił by tego.
schaedel martin: podpalacz zostanie nowym ministrem edukacji narodowej a raczej ciemnoty narodowej
ALEKSANDER REGOSZ: Wszyscy antyszczepionkowcy, co wam nienawiść wyżarła mózgi ! Czy ktoś zmusza kogoś, aby poszedł się szczepić? Może trzeba jak za komuny: zomoców z pałami i wielokrotne kolegia...
Wislak27: Niech Bóg błogosławi sprawcow :)
PAKETO24 WERBUNG: Pinokio znow sieje propaganda. Problem sie zacznie jak jasna luna rozjaśni ogródki politykow. To nie Terror tylko Polska Walcząca z rządem ktory wyprzedal nasz kraj obcemu kapitałowi. Ostatnio widziałem material jak Morawiecki przyjechał do małej miejscowości. Wygłosił wyuczony wierszyk przed kamerami wygwizdywany przez setki osób, których wcześniej olal . To nie premier Polaków tylko wielkiego biznesu.
Ricardo Lucas: Wladza sie zmienia a metoda prowokacji zawsze niezmienna i skuteczna czy to reichstag w 1933, czy to ruska ambasada 2012, czy punkt szczepień w Zamościu w 2021
strek323: Rządowa prowokacja mająca na celu ukazać przeciwników szczepionkowego ludobójstwa w złym świetle.
stoodzik: A nich sie szczepią idioci po cholere podpalił
Raka SPDN: Ej, Mati, pamiętasz jak chciałeś się wybić na rzekomym obrzucaniu milicyjnych Nysek butelkami zapalającymi? Jak się skończy wasza władza to ludzie będą się podobnie przechwalać, tylko, że z podpalaniem punktów szczepień.
Bajtek: mam nadzieje,ze równie bulwersująsce i ścigane z całą surowością będzie zniszczenie komuś zdrowia szczepieniem.I,ze lekarze przestaną kłamać prosto w oczy ze nie wiedzą od czego dziecko spuchło dwie godziny po szczepieniu
Electronic Journey with ZD: Klasyczna prowokacja. Tylko czekać na przymus "szczepień" przymus w eksperymencie. Nic już nie daje rezultatów, to biorą się na ostro.
Ew A: Temat zastępczy podwyżek w rządzie
S?awomir Pukas: Czas się Przebudzić ze Snu i Stwierdzić, że Plandemia to Wymysł i Ściema.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=CmUNsm_eXUk