Szkoła Druciarstwa Czy Warto Kupić Grill Gazowy i Jak z Niego Smakuje ? część 1 Wazzup : - Wazzup


Siemaneczko a dziś składamy Grila gazowego jak z niego smakuje ? Tu sprawdzicie autko: Gadżety Staśka :D Reklama pisz :) Fanpage Ten film jest dla celów rozrywkowych. Wazzup nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek naprawy lub modyfikacje wyk
Najlepsze komentarze do filmu "Szkoła Druciarstwa Czy Warto Kupić Grill Gazowy i Jak z Niego Smakuje ? część 1 Wazzup :":

Palma: Majster kupilismy tydz temu gazowy i jest duxa roznica miedzy gazowym a na wegiel . Smakuje poprostu jak pieczone . I tak gril ma aromatyzer i to g daje a jak wiatr jest to nierowno piec bedzie
Trytytka: Widzę pakiet premium. Nie powiem za ile ???
Kamil Dibo: Panie majster, porównanie jedzenia z różnych grilli znajdziesz na kanale "Sprawdzam Jak" Dymitra. Osobiście jednak pomimo wkładu pracy w rozpalanie i koszta jestem fanem klasycznego grillowania. Pozdrawiam ??
Sebastian Hasiuk: Gazowe brudzą i za każdym razem będziesz musiał myć
Pat Ptys: Sam się dałem skusić na grill gazowy. A że mam węch bardzo czuły to... Im gorszej jakości mięso, szczególnie kiełbasa tym bardziej cuchnie po gazowym. Czasem nawet czuć zapach niedopalonego siarkowodoru (z gazu) w mięsie - ochyda.
Marek Kaczmarczyk: Nic nie smaruj nie twój grill hahaha ?
Edward Acki: Kunolysa można łogrylować?
KobraWarrior: Dziękuję za film Cyk Fuch ;)
KrzysiekNela: Ciesz się majster, że drzwiczki nie były w częściach do pospawania :D
Wojciech Ludew: @Wazzup do tej "kuwety" na tłuszcz wsypuj sobie piasek, wtedy nie będziesz musiał czyścić tej kuwety z oleju/przypalen, tylko od czasu do czasu wymienić piasek.
Brajan Grygo: 14:30 sprzedaż tych grilli ????
Roberto Plerto: Ciekawe czy majster będzie pamiętał po grillu i piwerkach aby butlę z gazem zakręcić ? Będzie chodzć ten grill pozdro .
SzPHamer: Nie warto. Węgiel z resztkami jedzenia wyrzucisz... a tu skrobanie to mało powiedziane.
Aro 11: ??
Lai: gryl bez dymu, panie co pan
Pawe? G.: Masz grill węglowy to zakupiłeś majster dziadostwo... Wywal to...
Michal Giminski: Nie wiem czy w Polsce, ale tu gdzie mieszkam (UK) można kupić,a nawet zaleca się stosować kamienie lawy wulkanicznej, które to wchłaniają kapiący tłuszcz i utrzymują temperaturę,a ostatnio nawet widziałem specjalny brykiet niespalający się z domieszką węgla drzewnego dla aromatu,no i trzeba dodać, tak jak niektórzy piszą powyżej, że są specjalne pudełka do których wkłada się zwilżone wodą,piwem lub whisky trociny,bo z samego gazu kiełba to pewnie dupy nie urywa
IDee Jay: bez druciarstwa i część pierwsza, po chuju :D
Andrzej /S/: Gazowy grill = smak z patelni lub z piekarnika :) No ale jak kto lubi ;)
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=M2LQZd3isWY