Przeprowadzka na Wieś i Potrójny Ślub The Sims 4 Nowe Życie 169 - Undecided


Kupuj gry na G2A z kodem UNDEC masz 3% zniżki! ❤ Subskrybuj by być na bieżąco! Kliknij by być na bieżąco i nie przegapić filmów! :) ▶ Origin ID: UndecidedYT ▶ Discord: ▶ FaceBook: ▶ Instagram: ▶ Twitter: Elka i Przemek pożegnali się z Simowym ż
Najlepsze komentarze do filmu " Przeprowadzka na Wieś i Potrójny Ślub The Sims 4 Nowe Życie 169":

Martyna???: Kckckc❤️
Paula: ??
Beata Becia Skop: Cześć Maciek jestem pierwsza komentarzu super odcinek z sims 4 NOWE ŻYCIE RODZINY PTAK to moja ukochana seria i bardzo tęsknią za tą serią u ciebie pozdrawiam serdecznie miłego poniedziałku i wieczoru dla ciebie Maciek i Salema??❤️?️?️????????
Katarzyna Nowowiejska: Hej Maciek uwielbiam twoje serie sims 4:) i taka mała rada jak masz wiecej niż 8 simow ustawione tym mccc to uzywaj szafy z spotkajmy sie jak chcesz kogos przebrac bo inaczej simowie ci poginą niestety...ja nie dalabym rady tyloma simami naraz operowac:) u mnie max 4 nie wiecej:) super jak zawsze buziaki:)
Franiu: Maćku pamiętaj, żeby edytować sima tylko przez szafę ze spotkajmy się (edycja danego, jednego sima), bo inaczej cześć z nich się usunie bezpowrotnie!!!
Aleksandra Go?dyn: Maciek udostepnisz moze ten domek? nie moge go znalesc ;c
Beata Becia Skop: Maciek BARDZO Ładny dom w sims 4 NOWE ŻYCIE RODZINY PTAK bardzo mi się podoba Ten Dom pozdrawiam serdecznie Buziaki dla ciebie Maciek i Salema??
chlebZmarmolada: ?
Kasia Mart: Super odcinek ???????????
Ianonimowy: Tak tylko powiem że domek jest u mnie w galerii Hihi
Anna Marciniak: miłego poniedziałku
Oliwia ?ybura: A ja pamiętam jak maciek wprowadzał tą rodzinę to poprzedniej willi:(
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=_dbtWVTyBDo