JAK SIĘ ZMOTYWOWAĆ? Niedziela z Emilem 67 - Emil Lipski


Ig: tu więcej info o nadchodzącej Emilówce Podcast: CZY TEN KIERUNEK STUDIÓW MA SENS? Moja marka odzieżowa VOLA: Kontakt E mail/Współpraca: SOCIALE: ○ Instagram ○ Grupa Jak żyć, a nie tylko przeżyć? ○ Grupa Maturalna #motywacja #rozwój
Najlepsze komentarze do filmu "JAK SIĘ ZMOTYWOWAĆ? Niedziela z Emilem 67":

Bart?omiej Pryszczewski: Super podcast
Julia Pieczek: Mój sposób na motywację w czasie studiów: po skończeniu kierunku już nigdy więcej nie będę miała doczynienia z tymi wykładowcami.
BosmanXGames: Super film ^_^
Jan W: Jest i On!!!
Grzegorz Kawalec: Cześć, to jest bardzo dobry podcast. Już nie raz to pisałem- Twój kanał jest bardzo wartościowy, robisz super robotę. Jeśli chodzi o problem z odpoczynkiem i pracoholizm to u mnie niedawno było podobnie. Cisnąłem swoje projekty na maksa, nie potrafiłem odpuszczać, ale na szczęście w porę się ogarnąłem i zmieniłem trochę swoje życie, a efektywność jest nawet lepsza niż wcześniej. Piszę to mając 22 lata także historia podobna do Twojej. Podsumowując wszystko- zgadzam się z Tobą- złoty środek to rozwiązanie, balans musi być zachowany choć nie jest to zawsze takie łatwe jakby się mogło wydawać ;)
Emil Lipski: Tak jak w podcascie: zadaj pytanie/cos nad czym się zastanawiasz, a ujrzy to światło dzienne w kilku minutowych filmikach, do których wrócimy sobie od sierpnia :)

Kiedyś działało to bardzo fajnie, były pytania o studia, szkole, pracę, zakładanie firmy, szukaniu pracy i tak naprawdę o wszystkim co można sobie pomyśleć ??
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=xQ1e8knzMyM