Pszczoły polecą na Marsa? - TVP Info


#wieszwięcej SUBSKRYBUJ NASZ KANAŁ NA YOUTUBE: SPRAWDŹ AKTUALNE WIADOMOŚCI Z KRAJU I ZE ŚWIATA: ODWIEDŹ NASZ PROFIL NA FACEBOOKU: ŚLEDŹ TVP INFO NA TWITTERZE:
Najlepsze komentarze do filmu "Pszczoły polecą na Marsa?":

Damian: Za rządów Hitlera Niemcy zabraniali żydom chodzenia do parków, teatrów, na koncerty. Teraz mamy dokładnie to samo.
Tu nie chodzi o wirusa to wszystko jest dokładnie przemyślana socjotechnika prowadząca do wprowadzenia totalitaryzmu. Osoby nie zaszczepione czyli nie podporządkowane nowemu systemowi będą traktowani jak żydzi w czasie drugiej światowej. Na początku osobom nie zaszczepiom zabroni się korzystać z miejsc publicznych i nakaże się nosić maski, a następnym krokiem będzie zamykanie ich w specjalnych obozach. Przypominam, że takie obozy nazwane "izolatorami" już są w Niemczech i na Węgrzech, a w Polsce obecnie budują taki w Gdyni i zostanie oddany do użytku w marcu przyszłego roku. Nowa ustawa covidowa przegłosowana w marcu 2020roku daje służbom możliwość ubezwłasnowolnienia, wejścia do domu każdego kto jest podejrzany o zakażenie wirusem, ta ustawa daje nawet możliwość zaszczepienia siłą. To wszystko są podwaliny pod nowy system. Rząd pisu jest na tyle bezczelny, że oficjalnie nazywają to Nowym porządkiem świata, potem zmienili nazwę na nowy polski porządek, bo brzmi to bardziej swojsko i nie kojarzy się ze spiskowymi teoriami. Czas na pokojowe protesty był w marcu 2020 roku teraz trzeba walczyć o swoje życie, nie z policją tylko ze skorumpowanymi rządzącymi, którzy chcą wprowadzić nam piekło
Jan Kowalski: A może coś o zbrodniczych eksperymentach medycznych na dzieciach przeprowadzanych w Polsce za wiedzą i zgodą rządzących, ukrywanych przed opinią publiczną ?
mmgg0608: Ministrowie rzadu, lećcie razem z pszczołami na Marsa
Joly Joly: A Grzegorza Brauna wysłać razem z nimi...
Lukas Lukas: Nie polecą, pójdą piechotą ?
ratajski fanatyk: Na marsa to niedziela wyślijmy tam to ufoludkom będzie mógł mówić o śmiercione i plandemii ?
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=TUNPTf1B6AY