CZY UNIA CHCE ZNISZCZYĆ POLSKIE LASY? - Telewizja wPolsce


CZY UNIA CHCE ZNISZCZYĆ POLSKIE LASY? Gościem Aleksandry Jakubowskiej jest Edward Siarka, wiceminister klimatu i środowiska.
Najlepsze komentarze do filmu "CZY UNIA CHCE ZNISZCZYĆ POLSKIE LASY?":

Matthias-Claudius - V. G.: Lasy nie sa polskie!
Aldona Marasek: Profesor Yeadon, który przez dwie dekady był zaznajomiony z działaniami i celami badań i rozwoju w farmaceutycznym gigancie Pfizer, wyjaśnia, że ostatecznym celem obecnie podawanego schematu szczepionek może być tylko MASOWE WYLUDNIENIE, przy którym wszystkie wojny światowe wydają się być jak niewiele znaczące incydenty. „Setki milionów osób już zaszczepionych SĄ JUŻ SKAZANE NA PEWNĄ ŚMIERĆ! - i to nieodwołalne i pełne bólu zgony! Każda osoba, która otrzymała zastrzyk, z pewnością umrze przedwcześnie.
snp213: To nie UE a PiSowcy wycinaja lasy i puszcze na potege a PiSowscy noninaci z LP kupuja domy od LP z 95% znizka...
rochu666: PiS-uary same wszystko wyciachają???
Artur Polak: Największe zagrożenie jest takie, że pazerny rząd nie będzie miał skąd brać pieniędzy na kupowanie wyborców!!!!!
Banda hipokrytów i nieuków!
Jacek S. 70mil.: tvp-SZCZUJNIA jakubowska po pijanemu w lesie potrąciła rowerzystę za co została ukarana 2 letnim zakazem prowadzenia pojazdów!!! A jeśli chodzi o niszczenie lasów to SZYSZKO był kornikiem DRUKARZEM!!!
karl kowalski: 4 000 stron, ile papieru na to poszlo, ile lasow, co za szkodniki, korniki przy tych typach to sympatyczne zwierzaki.
Mariusz Czaja: Dobrze że jeszcze mamy lasy państwowe bo gdyby dalej rządziło PO to już pewnie niewiele by ich zostało skoro Donald Tusk chciał je jako odszkodowania za mienie bez spadkowe dla Żydów przeznaczyć .
Malgorzata Makowska: Beda decydowac urzedniczyny ktorzy nie odrozniaja sosny od swierka ,na to nie mozna pozwolic!
Malgorzata Makowska: Jezeli przeprowadza sie wywiad to prosze pozwolic dokonczyc zdanie pani redaktor, ani przerywac ministrowi,
Raficzek: Olcia czy byłaś używana przez Leszka Milera ?
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=7oTTm8KWg4w