MOJE NAJTRUDNIEJSZE SCENY EROTYCZNE!


► Subskrybuj kanał ► Jeżeli spodobał Ci się film to udostępnij go na swojej tablicy na Fejsie lub podeślij znajomemu. Niech inni też dowiedzą się o Tym filmie :) ► Dziś na kanale najtrudniejsze sceny intymne. Dajcie znać w komentarzach czy Wam poda
Najlepsze komentarze do filmu "MOJE NAJTRUDNIEJSZE SCENY EROTYCZNE!":

hattori hanzo: matko jedyno! czekam na filmik z panami Kondratem, Koterskim i Koterskim ;) serio - macie wiele do powiedzenia!
Sol_rose: Czarku, ja się od momentu kiedy wyszedł film "nic śmiesznego" na vhs, zastanawiałam jak można zagrać tak śmiałe sceny erotyczne :) z przyjemnością zatem słucham teraz Twoich opowiastek o tym, czekałam na to 20 lat :D uśmiałam się po pachy.
Nicolas Cage: jak jeździsz ty penisie
Mag Litwor: Hahahaha, Indor. :D Padłem. Świetny odcinek. Pozdrawiam! :)
janusz skurwibak: Powiem wam szczerze że takich dupeczek jak wtedy to teraz nie ma
????? LIFE: first movie with him
mati716: 8:16 Wiadomo skąd Magical bierze inspiracje...
Tomasz Mazewski: Przybylska 2 lata wcześniej wystąpiła w Playboyu więc to dziwne, że chciała ukryć wdzięki w filmie ;)
PiroTechnicznie: No cześc daj suba
Adam Korzenecki: Panie Czarku fajny filmik, ale niepotrzebny ten wstęp gdy zachowuje się pan jak ten półgłówek z ,,13-go posterunku".. ,,No cześć" :/ ehhh... masakra... Pozdrawiam!
Easy: Anna Przybylska az mi lezka poleciala :(
GALL ANONIM: Wujek? Raczej debil Czarek...
Aga Aga: Fajny odcinek Wujka Czarka
Aga Aga: Wujku Czarku jesteś The be$t
Kadzior: Dasz mi tą dyskietke?
Marcin dr: w Pograniczu w ogniu druga żona Edwarda Lubaszenki (Paluch) grała kochankę Cezarego, a pierwsza (Łamtiugina) matkę:))
kulkaoli 1234: Pozdrowienia? a co żona na to?
Spokojny Lektor: Czarek, Jeżeli wolno mi się tak do Ciebie zwrócić po imieniu. Ale jak się wykonuję scenę erotyczną to nie jest możliwe aby ta dziewczyna była martwą kukłą. Ona zawsze musi się dobranzlolować. Facetowi zaś braknie obecności ładnej kobiety z którą sobie wyorbrażał nie wiem co to przeszkadzają inne osoby, które są na planie filmowym. Mnie się wydaje, że nie mówicie do końca prawdy, bo to zabiło by wiele związków aktorskich i nie tylko.
Cezary Pazura: Co sądzicie o takich odcinkach ?
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=8nmixLB4FJk