Sośnierz: "Niepotrzebnie się zaszczepiłem"! Składki na ZUS dwadzieścia razy większe! Przegląd Mediów - wRealu24


LINK DO PETYCJI WS. POMNIKA ZBRODNI WOŁYŃSKIEJ: Wspomóż telewizję wpłacając dobrowolną kwotę nr konta (PKO BP): 81 1020 4900 0000 8502 3142 0193 tytułem: darowizna na wRealu24 Zapraszamy do zakupu książki ,,Pandemia Cenzury\". ZAKAZANE wywiady Piotra S
Najlepsze komentarze do filmu "Sośnierz: "Niepotrzebnie się zaszczepiłem"! Składki na ZUS dwadzieścia razy większe! Przegląd Mediów":

eat sleep fishing metal detecting games: Bez PILNE! i OSTRO!. Cuda jakieś.
Gregor Grek: ?
mimoza: A ja chodze w kasku w domu i w maseczce,nosze folie aluminiowa, nawet sie nie kapie bo boje sie Cowida.
Jarek Wi: nie jestem zwolennikiem teorii spiskowych ,ale zastanowił mnie fakt balu UNICEFU na rzez dzieci " Najpierw Dzieci". Uczestnicy owego balu mieli na strojach elementy dekoracyjne w formie odwróconego krzyża, maski z rogami, i pełno było symboliki masońskiej, typu trójkąt ,oko...itd...hmmmm. Panie Sośnierz niech się Pan ocknie
Bozena Czycz: Nie mamy też oficjalnie podanego składu preparatu na covid-19
Juga: Lisowa to mogłaby naszej Zosi buty pucować- powiedz Lisowa cos ty dobrego w życiu zrobiła???? Weszłaś w buciorach w zycie związku małżeńskiego i go rozbiłaś . A nasza Zosia to skarb narodowy- mądra, wspaniała kajakarka- pomagająca potrzebującym. Ty zamiast pomoc innym kupiła byś sobie kolejnego łacha zamiast pomóc
Krzysztof: Sosniarz ma już tyle lat, powinien wiedzieć jakiemu Panu, służy.
Przemo democar: Kiedy u nas mają zamknąć znowu gospodarkę?
Czy jest jakieś oficialne info
Barbara Szczesiak: Zaczynacie przesadzać robicie to samo co TVP i TVN24 jedno i to samo w kółko można zmienić Tematy a Nie ta Propaganda ciągle!!!!kto ma mózg to Wie że to Ściema a wy pleciecie bzdury że słuchać się nie Da!!!!!to ministrowie i cały ten Nierząd ciągnie to szambo z obcych źródeł!!!!Polak WOLNYM Człowiekiem Był Jest i Będzie Skończcie z tym bajaniem!!!!!
Magdalena Lechistan: Ależ ja nie jestem antyszczepionkowcem - jestem przeciwnikiem eksperymentowania na ludziach preparatem, za który nikt nie bierze odpowiedzialności.
Barbara Szczesiak: To są Politycy??????? Żłoby przez korycie którym WIECZNIE mało !!!!!!! WSTYD mi za tą Łelite!!!
Mariusz Wra?ka: Dobre. Niedzielski z Ziobrem beda cenzurowac. A taki byl wolnosciowiec Ziobro w czasie wywiadu w Realu24. Oni wszyscy sa po tych samych pieniadzach.
Ryszard Wojciechowski: Dobrze że się zaszczepił, jednego barana mniej.
Ksi?stwo Kraków: W demokracji to Rodzina na swoim
Renata Rokicki: Obudzccie sie , skur…nska komuna, back
andrzej korasadowicz: Poczekajcie Prezydent Trump na samym początku oznajmił ze na tym przekręcie ameryka sie zbogaci.Kolo sie toczy Trump wruci i ten biznes ukruci!
Jakub: keczupy przeterminowane po max roku... good luck!
Janina123 Juventus: Co za określenie ,,,antyszczepionkowce,,, a gdzie wolność ,konstytucja ??,do nich należę a ta nazwa to PONIŻANIA człowieka ,,kto chce NIECH SIĘ szczepi a kto nie chce to nie JESTEŚMY Wolni czy nie ?
jan tworek: Pozdrawiam serdecznie
wRealu24: Szanowni Widzowie!

Prosimy o wsparcie naszej niezależnej, oddolnej i propolskiej telewizji wRealu24.

Darowizna /wspomoz-nas

nr konta (PKO BP): 81 1020 4900 0000 8502 3142 0193

tytułem: darowizna na wRealu24
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=dI_KsqVwSV4