Donald Tusk kpi z Kaczyńskiego i PiSu - Gazeta.pl


Tusk kpi z Kaczyńskiego i PiSu, przyznaje się do błędu, a potem przyznaje: Wygrywałbym wybory przez 100 lat CZYTAJ WIĘCEJ: SUBSKRYBUJ: FACEBOOK:
Najlepsze komentarze do filmu "Donald Tusk kpi z Kaczyńskiego i PiSu":

Piotr Hañderek: Co moze i co ma jeszcze do PO -,wiedzenia Ten Hipokryta Standartenfurer Rudy Judasz Tusk ?
Mysle gdyby Ten oportunista Klamca i Lobuz Tusk jak Go PO -,prawnie i prawdziwie okreslili Brytyjczycy odszedl w sina dal i nie wymadrzal sie Ten Pajac ktory tylko dla Polski zrbil tyle zla ze tylko mizna Go PO - rownac z ochydnymi Bandziorami i Zlodziejami Zdrajcami Komunistami z czasow PRL - u !!!
LAJDAK LACHODRA LAJZA I LOBUZ PRZEKLETY !!!!
Piotr Head: Ale paranoję w tym kraju się dzieją kpina kpi z kpiny,kiedyś rzadzil krzysiek dziś Anna grodzka a pajac odemnie z miasta miał 9kg marihuany 0,5kg koksu substytuty do robienia amfy 50tys. W Gotowie i ma za to pul roku więzienia a ja dziś wyrok dostałem za 10gtrawy i 30gamfy też pul roku i jeden rok prac społecznych kurwa co jest. Jebać tych wszystkich kpiny jak Tusk itp i frajerów
Piotr Hañderek: No PO - patrzmy PO - patrzmy !?
Standartenfurer Tusk wraz ze swoim Gefraiterem Sikorskim wyslani przez Niemcow i Sowietow aby Bruzdzic Siac Nienawisc wsrod Polakow wlasnie za Judaszowe Stebrnik Niemicko - Sowieckie ktore jak z dziorawego wora sypia sie za Nimi i to od kilkudziesieciu lat !!!
Teresa Leszczynska: Pieniądze na 5oo plus były z tego, że wysprzedawaliscie nasz KRAJ i chcieliście rozrabować te pieniądze między swoich , ale przyszedł PIS i dał je rodzinom POLSKIM. Wy złodzieje peowskie
DenySad :Y: Chwalby dwie torby nie wazne kto rządzi to i tak te samo manko
Ajoa?a ?a: Ten człowiek nie wie nawet o czym gada . Nie umie prosto odp. No dzban
Marko Markus: Szanowni towarzysze pisowscy, jak to było? A, już sobie przypomniałem "słychać wycie, znakomicie" miłego dnia towarzysze.
Olivia Landis: Tusk od kiedy wrócił do Polski odstawił wiagrę, bo PiS go tak stymuluje, że cały czas jest zwarty i gotowy.
????? ?????????: Dzień dobry! Proponuję porozmawiać w formie wideokonferencji na temat: Czym jest cywilizacja słowiańska? Jak się do niej czujesz? Kto należy do cywilizacji słowiańskiej? Problemy cywilizacji słowiańskiej? Jeśli mówisz trochę po rosyjsku i masz ochotę wziąć udział w nagraniu wideo (na kanał YouTube), napisz do mnie na Facebooku /SoldatovaElena41/
Polish Hammer: Jak Sikorski sięga papierem do d....?
Polish Hammer: Zapraszamy do Lipowa. Tu za flaszkę każdy pochwali, zada fajne pytanie i opluje PiS.
TheJohnD926: Tylko PiS
TheJohnD926: Tusku wracaj do Brukseli
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=z1Ukbof32FM