TAK NIE STÓJ !!! PRAWIDŁOWA POSTAWA I ODDECH W TRENINGU - aptauntv


W kolejnym nagraniu z serii podstawy treningu, porozmawiamy o postawie i oddechu. Mam nadzieję że ta seria nagrać wam się spodoba. Koniecznie dajcie znać w komentarzu jakie kolejne nagrania nagrać. ↓↓ Więcej Informacji ↓↓ Siłownia na której nagrywam i p
Najlepsze komentarze do filmu "TAK NIE STÓJ !!! PRAWIDŁOWA POSTAWA I ODDECH W TRENINGU":

BurBoN: deejeypallaside
Agata 2: Widzę, że inspiracja z książki "Bądź sprawny jak lampart". Mega filmik, mało kto o tym mówi!
Marcin eSa: BetaTOR® (Free acid beta-hydroxy-beta-methylbutyrate) propozycja z ta substancja clear muscle suplement sie nazywa chetnie poslucham czy to dziala czy nie bo cena wysoka
?ukasz Nawrocki: Męczy mnie muzyka w tle?
Jaxo 118: Extra, zdecydowanie trafiona tematyka. Co sądzisz o dorzuceniu do treningu siłowego chociaż raz w tygodniu robienie mostka? Podobno bardzo wzmacnia mięśnie przy kręgosłupowe w tym mięśnie głębokie które zazwyczaj pozostaje mało aktywne. Pozdrawiam i dzięki za film :)
Klaudia k?oda: jeśli chcę schudnąć a moje zapotrzebowanie wynosi ok 2400 a ja jem i jestem najedzona przy ok 1500 to muszę dobijać do tej puli co kalkulator mi wyliczył ? podkreśle jestem najedzona !
Marcin Chudzik: Sorry ale filmik mało dopracowany, zdania zbyt ogólne. SŁABO niestety, cieżko się słucha. Musisz się jeszcze dużo nauczyć!
Pawe? Miko?ajczuk: Wartościowy materiał.

A czy ma sens stosować tzw. Prostotrzymacze? Aby siedizeć, chodzić i funkcjonować cały czas wyprostowanym.
LubelskaMafia xd: mariusz co robic jak ide i się troche schylam do przodu jak to zmienic??
Andrzej Terlikowski: teź ją mam ? pozdro
Serdelix: Hehe tancerze mają lepiej?
Chief Zawisza: Witam. Chciałbym zapytać od czego zacząć. Wazę 64 kg, 172cm, 16lat. Chciałbym zacząć przygodę z kalisteniką, lecz nie wiem czy robić pierw redukcje i pózniej zaczynać powoli rzeźbić te mięśnie własnym ciężarem ciała czy tez na odwrót i ewentualnie gdy sie cieplej zrobi, to redukcja przez interwały, biegi itp i wtedy może znow wrócić na masę mięśniowa, oponki na brzuchu nie mam zbytnio dużej, proszę o pomoc. Pozdrawiam :)
Play Game: podasz mi twoj e-mail
HUSARZ: Jak zaczynałem ćwiczyć to właśnie kładziono nacisk by nauczyć się oddychać klatką a nie brzuchem, skąd teraz ta zmiana?
Adam So?tysiak: Dobry kanał!
Giewu90: Dobry film!
gienek gr: Część czy mógł byś wytłumaczyć jak robić martwy ciąg?
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=yGk1vXx6DIM