NAJDROŻSZE FILMY W HISTORII TOP 10 POLSKA VS ŚWIAT - Cezary Pazura


Dzień dobry! ❓Wiecie jaki jest najdroższy polski film? ❓ Chcecie zobaczyć jak wypada na tle zagranicznych produkcji? Jedyny w swoim rodzaju przegląd najdroższych filmów w historii! Opowiem Wam, dlaczego nasze kinematografie dzieli tak OGROMNA przepaść!
Najlepsze komentarze do filmu "NAJDROŻSZE FILMY W HISTORII TOP 10 POLSKA VS ŚWIAT":

davniegin: 14:31 Lewy górny róg Mistrzyni drugiego planu
davniegin: 21:43 "Gwiezdne wojny przebudzenie mody" :D
MAREK S?ONINA: Wybitnie
Ulany John: Wujeeeeek a ile poszło kasy na ,,Weekend" =]
Jan Mok: Fajny ciekawy film
Tomek RDG: Serdeczne wyrazy współczucia z powodu tak niskich honorariów ?
Macias: A najlepsze polskie filmy jakie by Pan polecił?
Rafa? Jendrzejewski: Dotujmy wszystko, bo nie mają szans na zarobki jak Amerykanie. Proponuje następnym razem dotować budki z zapiekankami, bo nie zarobią tyle co fastfoody amerykańskie :D. Dziwne, że producenci gier mogą sprzedawać zagranicą, a polska celebrycka nie jest w stanie dobrze się sprzedać nawet na swoim polskim rynku :D. Mimo publicznych dotacji, pieniędzy od producentów i sponsorów (reklamy w filmach).
Janek: Quo Vadis słaby film
Lord.Prezes: Ja jestem bardzo ciekawy ile dokładnie procent zysku dostają osoby takie jak reżyser, scenarzysta, operatorzy itd.
Takie tam przygody: A pan ma córkę dorosłą i dlaczego nic o niej pan nie powie? Bo ostatnio pan mowił że ma 3-ke dzieci .
Magda Konop: Swietny odcinek Mr. Czarek! I nie dlatego, ze polska spolecznosc od zawsze interesuje kasa, ?‍♂️?? ale nigdy sie nikt nie zastanawial nad polska kinematografia, nikt tego nie wytlumaczyl ludziom, wiec pewnie znalazlyby sie osoby, ktore zazwyczaj narzekaja na polskie filmy..
Leszek Zuba: So where are the names like Andrzej Wajda , or Kieslowski working on limited budget to the extreme. Maybe we Poles should take more task to succeed in life. Besides being the citizens of European Union I thing we still have abilities to become a blueprint to any other nation in the entire WORLD?
dominikk0TRN: Nawiązując do tego odcinka (Najdroższe filmy w historii) to ja mam pytanie. Jaki w takim razie jest sens robić dobry polski film, skierowany raczej do polskiego widza, na którym jak zostało wyjaśnione nie sposób zarobić? I również w nawiązaniu do tego odcinka, to czy Wujek mógłbyś się podzielić informacjami jak to wyglądało w przypadku Twojego filmu "Weekend" ;) Czy w przypadku tego projektu udało się zarobić? Pozdrawiam.
Pierzyn10: Czy wujek mówiąc o polskich filmach, że nie używa się komputera widział Twardowsky? Może jak wujek nie widział to może reakcja na ten film? Adaś będzie wiedział co to reakcja.
mateusz kaczan: A Ile kosztował Pański film weekend i ile przyniósł zysku?
p g: 30 zeta za bilet do kina hehe z takimi cenami polskie kina padną
Natalie Ramon: Fun Fakt: Avatar pobił Avengers Endgame w rankingu najdroższych filmów w historii xD Także minus za błąd merytoryczny. Był wyścig to racja, avengers pobiło Avatara, ale tylko na jakiś czas. Po wypuszczeniu ponownie Avatara w chińskich kinach, udało mu się pobić Avengers Endgame.

Więc powinno być:
1. Avatar
2. Avengers Endgame
arek arek: Dobry odcinek
_Blady_: A kto to patrzy tam w lewym górnym 14:31
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=j4FMZo0Pb6I