DarkFlash DLX22 NEO/DarkFlash DLX22 Test i recenzja - rooshken


Spodobał Ci się film? Subskrybuj kanał i poleć go znajomym Najlepsze ceny prezentowanych sprzętów sprawdzisz poniżej: WARTO ZAJRZEĆ Cena obudowy DarkFlash DarkFlash DLX22 NEO 409178&pid=7753 Cena obudowy DarkFlash DarkFlash DLX22 409178&pid=7753 Cena
Najlepsze komentarze do filmu "DarkFlash DLX22 NEO/DarkFlash DLX22 Test i recenzja":

Gamerrek gg: 1 można serce
Gamerrek gg: Masz zarąbiste filmy rób to co robisz
Aneta Krzysztof Mi?: Niezmiennie uważam, że Szanowny Pan "rooshken" prezentuje unikalny, bardzo przemyślany i niezwykle zrozumiały i przyjemny w odbiorze sposób prezentacji recenzowanego sprzętu. Z branżą IT mam do czynienia od ponad 20 - stu lat i w przypadku planowanych zakupów akcesoriów i peryferiów komputerowych zawsze pierwsze kroki kieruję na ten właśnie kanał.
Podkreślam, że moja opinia wzięła się z tego, że przez wiele lat obserwowałem i nadal obserwuję wiele kanałów o takiej tematyce zarówno w przestrzeni polsko- jak i obcojęzycznej - Autor tego kanału zdecydowanie należy do jednego z najlepiej i najrzetelniej prezentujących sprzęt komputerowy.
Życzę 100 k subskrypcji (na początek) oraz dalszego rozwoju. Moim zdaniem Autor powinien skorygować swoje podejście biznesowo-marketingowe, ponieważ przy tak unikalnych (można nawet rzec, że idealnych) recenzjach myszek, klawiatur, podkładek pod myszy i klawiatury czy sprzętu audio dla standardowego użytkownika komputera (słuchawki, karty dźwiękowe) powinne one zdecydowanie owocować setkami tysięcy subskrypcji.
rooshken: Recenzja obudowy DarkFlash DLX21 Mesh

/c43uap9VvxERecenzje obudów komputerowych na moim kanale (prawie 60 filmów)

/playlist?list=PLPx5STdDRfdgAYURWlzL1Pp9U7aVH0uUk
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=BctyhcQ7jKI