Kaczyński Zanika! Co To Oznacza dla Polski i Polaków Analiza Ator Q&A Finanse Pieniądze Bank - wideoprezentacje


namic' />
289.99
Sprawdź »
► Poprzedni Odcinek (Rząd Techniczny) ► ► Fanpage ► + ► Instagram Atora ► ► Ator na Twitterze ► ► Fanpage z \"Zielonej Poświaty\" ► ► Grupa Facebook ► Kaczyński Zanika! Co To Oznacza dla Polski i Polaków Analiza Ator Q&A Finanse Pieniądze Bank
Najlepsze komentarze do filmu "Kaczyński Zanika! Co To Oznacza dla Polski i Polaków Analiza Ator Q&A Finanse Pieniądze Bank":

jakub ka?mierczak: Wielu Polaków "zanika" a wy się przejmujecie tym że jeden z opresorów zanika ze sceny politycznej
stoody stoody: Zdaje sie, ze nie rozumiesz, dlaczego niedzielski mialby wisiec.Brawn zebrana kase przeznaczyl na projekt Norymberga plus. Powinienes to wiedziec, jako vloger.
Slav Mazur: Bo w Polin nie ma demokracji, Jest to samo co na Białoruśi tylko inaczej pokazywane! Polin hahaha (Na Białorusi jest DYKTATURA jednego człowieka a w Polsce jest DYKTATURA jednej PARTJI) jaka to różnica?
fader padre: morawiecki to zapewne wylazł z latryny gdzie wcześniej zamieszkiwał bo do dzisiaj razem z niedzielskim śmierdzą gównem i gudłajem czyli ci dwaj zrodzili się z gówna złodzieje i zbrodniarze
Beata Bukiej: Jestem normalna jeszcze może za chwilę się zmienię bo3 4 5 6 potem a my każdy z nas ma rodzinę a gdyby tak kupić Polskę czy ktoś powie ile ona kosztuje bo chcę wrócić
Dariusz Krynicki: Bo medycy od dawna wiedzą ze pandemia jest sztuczna?
Dariusz Krynicki: Kaczynski ma jeszcze gorszych zastępców niz on sam
Lidia W: KACZYŃSKI ZNISZCZYŁ WSZYSTKO TO MOŹE Z RADOSCIĄ ODEJSĆ
Pavloo Troy: Pani w szkole pyta się Jasia:
- Jasiu, jakie było najtragiczniejsze Powstanie w historii Polski?
Na to Jasiu:
- Powstanie pis-u
Mrówcza Chata: Ale po co grozić. Wystarczy powiedzieć że nie utonie ??
Artur Nowi?ski: Eee. Nie ma się co bać polityków. Oni są silni tylko wobec tych, co się sami boją. Żywią się naszym strachem. Jak się będziemy bali, to zrobią z nami wszystko!
Kaczyński wymienił Szydło na Morawieckiego, bo dostał taki rozkaz z Zachodu. Im szybciej ten facet zniknie, tym lepiej dla nas. Beata Szydło była tylko na początek, żeby kupić zaufanie ciemnego ludu. A to, że Morawiecki został nieusuwalnym premierem, to dowodzi tylko, ile jest warta polska tzw. demokracja. Czy wygra PO, czy jej przeciwnicy, dochodzi do władzy ta sama osoba.
Lidia W: CHWALI PAN KACZYNSKIEGO TO JA JUŹ NIE BEDE SŁUCHAĆ PANA KANAŁU..........
Grzegorz Lubas: Morawiecki jest gwarantem biedy i wysokich podatków.
K: To premiera nie wybiera się spośród posłów? Mogą wybrać później sobie kogokolwiek?
Dariusz Krynicki: Ja wam tylko powiem tyle że jak obejmnie władzę platforma ,czy lewica i inna partia to nie będą patrzeć, do protestujacych będą strzelać gumowymi kulami,armatki wodne itp,nie będą pierdzielić sie z ludźmi ???
Maciej Smerdzynski: Trzeba zrobic wszystko zeby usunac Lecha Kaczyńskiego z Wawelu !!! Ten czlowiek sprzedal nas w Magdalence ukladowi UB SB!!! A co zrobil Jaroslaw Kaczynski ,wykonal dalej prace rozpoczętą przez Lecha Kaczyńskiego !!! To zdrajcy polski ,zreszta polska nigdy nie miala dla nich zadnego znaczenia !!!
Tony Frindge: Ator nie wie że wystarczy wybrać teściową Tuska na Kanclerza Polski a to całe TSUE razem z wszystkimi urzędnikami UE publicznie się pokaja przed Polską . Nawet minister obrony narodowej musiał się publicznie pokajać Tylko za to że poszedł na urodziny Mazurka !!!
Mariusz Wiatr: .. a później idą na wódkę do Mazurka
Theresa Theresa: 9a moze pan braun zyczyl jemu zeby wisial ja z calego serca zycze niedziekskiemu zeby dostal kare smierci przez niego jestem zywym trupem mam dos c takich rzadow przez nuego 3 lata nie widzialam dzieci
Janusz Kowalski: Jak będzie wojna to zapolujemy na elity
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=pBKlJzgYE6Y