Muzyka uzdrawia??? niezwykłe wyniki badań - Sou Shibo


Czy muzyka może mieć dobroczynny wpływ na zdrowie? Sprawia, że się lepiej czujemy, więc coś tam pewnie może delikatnie pomóc.... ale gdy Maciek wgryzł się w badania okazało się, że jej efekt jest dużo silniejszy i szerszy niż podejrzewałem. Pozwala m.in.
Najlepsze komentarze do filmu "Muzyka uzdrawia??? niezwykłe wyniki badań":

Sheep Terorist: Rozwojowiec jak możesz podaj jakieś muzyka, które podobno mnie uleczą z chorób :-)
miszcz337: Gdy jest mi smutno lub mam doła to słucham właśnie "smutnej" muzyki i to mnie pociesza!
BLOODER: Ciekawe jak sie ma sprawa z heavy metalem
MrMarenno: no to włączam Jolkę :)
Konrad Smolak: 432hz częstotliwości na której nadaje nasza ziemia.
w piszcie sobie w YT '432hz music'
Ja osobiście wybieram dźwięki natury :)
cichy45: A co jeżeli lubię mocne brzmienia z gatunku rock/metal? :D
Morgomir m/: Mi muzyka całkowicie usuwa skakanie oka :P Bardzo fajnie mieć coś takiego w zanadrzu bo to dość męczące ;)
arko128: Kurde, nie lubie tego lektora
Monika Monia: gdzie kupić taką książkę czy jak się to nazywa umiejętność x to co w 2012 r o tym muwiłeś jak pokonać stres itd w 2 sekundy
Mateusz Fydrych: Kurczę, kocham was ludzie z Rozwojowca! Odwalacie kawał solidnej roboty, robiąc te prezentacje i tym samym dzieląc się ze zwykłymi ludźmi wiedzą, która bardzo ułatwi im życie. Do tego prezentacje te są prowadzone w mega super fajny sposób, że widz nie jest tylko biernym odbiorcą, ale bierze udział w tym, co jest przedstawiane. Dzięki za waszą robotę, jesteście wielcy ;)
_ 1MaX1 _: Ja zawsze wiedziałem że muzyka jest lecnicza
Magdalena ?l?zak: muzykoterapia - to dyscyplina naukowa. oczywiście, że muzyka wpływa na zdrowie człowieka. ale żeby się dowiedzieć jak jej odpowiednio "używać" trzeba skończyć studia. i nie jest tak, że każdy spokojny utwor muzyczny uspokaja a szybki pobudza! ;)
Xardi2012: Na zły humor paradoksalnie lubię puścić sobie ostry utwór metalowy. Dzięki temu mam takie wrażenie, jakbym wewnętrznie zbił porządnie swój problem, uczucie wyżycia. A potem już czuje się lepiej, silniejszy, pełen motywacji do działania.
polszczyzna: A co jeśli jestem typem choleryka i zwyczajnie wkurza mnie wszystko, co powolne, flagmatyczne? Naprawdę ostry rock relaksuje mnie o wiele bardziej niż jakieś smętne melodie...
Daniel Szlicht: W skrócie - żeby poprawić sobie humor słuchajmy radosnych utworów a żeby się zrelaksować, wolnych i harmonijnych. Ech.
Monia Art: a moja mama sie dziwi że jak coś mnie boli to słucham muzyki
persfastyczna perswazja: 7 lat temu moja mama przeczytałam artykuł przez który zapisała mnie na zajecia.5 razy w tygodniu po 2godziny słuchanie muzyki klasycznej.Najbardziej zmarnowany czas w moim życiu .Nie tylko nic nie pomogło ale zabrało pieniądze,czas mój i rodziców. Wypróbowałam i nie polecam
Otylia Rybak: ja lubię​ tradycyjną japońską muzykę
Marcin Tomasz: Dla mnie chorały gregoriańskie najlepiej działają...
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=hToXOWTwZEg