4K Far Cry 6 Playstation 5 Recenzja - NRGeek


sub: wesprzyj mnie na: Szósta odsłona Far Cry przenosi nas na urocza wyspę Yara gdzie rządzi Anton Castillo, ponownie przyjdzie nam walczyć z niewyczerpanymi zasobami ludzkimi El Presidente aby uwolnić Yarę z jażma. Czy Far Cry 6 to cos nowego czy rac
Najlepsze komentarze do filmu "4K Far Cry 6 Playstation 5 Recenzja":

Karol Glazer: CZyli kolejna rozgrywka mocno bazujaca na RF:Guerilla :p
Tomek: Far Cry 3 Esperanza DLC
Skorrpion: Gdy odpalam recenzję NRGeeka o jakieś gry z serii od Ubi to już z góry wiem, że będzie pozytywna. xP
Edit. jestem na prawie 10min i cofam co napisałem, Krzysztof wyjątkowo jest tutaj bardziej sceptyczny, nie słodzi - plus dla niego.

To nie tak, że nienawidzę gier Ubi, bo takiego np. pierwszego Watch Dogsa sobie cenię, jakiś czas temu kupiłem też Far Cry 5, chociaż zrobiłem sobie od niego przerwę. Jednak Ubi od wielu lat, klepie to samo, gdzie ich kolejne gry z serii wyglądają jak duże dodatki do Wiedźmina 3 - które nie kosztowały tyle, co kontynuacje gier Ubisoftu.
15:31 Ta krowa to jakaś masakra jest. XD
Piotr Segal: 12:43
Przypomina się płonący koleś z Samurai Cop.
M W: że niby 5 była lepsza od 4? dobre sobie...
Maciej Niewa?ne: Matko, ta gra naprawdę wyszła na PS5? Mogliby to spokojnie wypuścić jako tytuł startowy PS4. Modele postaci, szczególnie twarzy to jakiś śmiech na sali (mnóstwo gier na PS3 miało lepszą mimikę), efekty cząsteczkowe jak ogień, eksplozje itd. wyglądają strasznie słabo. Tekstury też wyglądają bardzo przeciętnie. No i te straszliwie poszaprane i słabej jakości cienie na postaciach i praktycznie wszystkim innym.

Far Cry moim zdaniem powinien iść na przynajmniej kilkuletnią emeryturę, bo się wypalił. Wygląda to po prostu jak Far Cry 3 na nieznacznie usprawnionym silniku graficznym. Zamiast maltretować serię, powinni w końcu zrobić nowego Splinter Cell.
fredry: Skonczyłem przygode z FC 3 i tak zostanie :D
SylwekPolska: W minte proszę ?
Jack: Nieparzyste FC lepsze od parzystych?
Pfff... Ale bzdura. FC4 jest znaczenie lepszą grą od Trójki, a Piątka to jest padaka.
FEAR_PLAY: nrgeek jestem fanem ogladam cie od poczatku ale w tej recenzji dales ciala wiecznie narzekasz w tej recenzji a prawda jest taka ze fc 3 bylo najlepsze ale 6 jest lepsza od 5 i new down i nie zgodze sie ze seed i jego dzieci byly lepsze ta czesc jest lepsza i glowny zly charakter jest zagrany meega dobrze no w tej recenzji sie nie popisales lapa w dol
INV1CTUS: Ale animacji skórowania zwierzaków i przeszukiwania wrogów nie było chyba już w "piątce", co nie?
?ukasz Pietrzak: "Skapiszonować" XD
Maciek 426: Haha, akcja na końcu genialna
Artur G: Kiedy nowy CRAP?
Animal Instync: na padzie coś ci nie idzie XDDD
Diver ?: Modele postaci normalnie jak z Far Cry 3. Paskudne te cutscenki
Jack Holson: No takiego zakończenia jeszcze nigdy nie widziałem ;P
Kyoji7: Far Cry 6 wygląda jak kolejny przyjemny, choć po ograniu nie zapadający w pamięć hamburger Ubisoftu. Jako iż ograłem do tej pory wszystkie odsłony z serii FC (po za dwójką i New Dawn, gdyż ta część kompletnie mnie od siebie odrzuciła), zapewne sięgnę i po 6, lecz najpewniej i najprędzej w okresie świątecznym (nie ma sensu za to płacić pełnej ceny jeśli grało się w poprzedniczki).
Swoją drogą czy tylko dla mnie modele postaci wyglądają strasznie paskudnie (dosłownie rodem z ery PS3/Xbox 360) ? Pod tym kątem się kompletnie nie postarali i widać, że silnik jest już leciwy.
Wookash1111: Czyli znowu jest w co nie grać!
Baranov_925: Ten wypadek helikoptera przypomniał mi jeden incydent z zeszłego roku. A ogólnie to recka ciekawa ale chyba i tak się skusze bo to Far Cry wiec wiecie :D
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=FDmSBHfOZxs