Wstawaki 919 Pycha - Langusta na palmie


Wstawaj, żyj i kochaj, czyli poranna dawka energii na cały dzień i nie tylko. \"Wstawaki 2.0\" muz: Jan Smoczyński || Agnieszka Musiał #Wstawaki #zróbmydobrydzień #AdamSzustakOP ________________________________________ Aby nas wesprzeć kliknij tu → →
Komentarze:

aloe vera: ✞❤️Życzę Wam błogosławionego dnia z kochającym Panem Bogiem, niech Bóg ma Was w Swojej opiece?. Pozdrawiam Was serdecznie☀️.
nela piwowar: ?❤❤❤❤❤❤❤
JAGAja 53: Ze mną też ciężko na wszelkie wyzwania. Zazdroszczę silnej wiary
Jolanta Suchy-?muda: Też jestem słabeusz. Próbuje , mam chęci ale nie wychodzi. No może tylko troszkę. Mam poczucie raczej niższości,że inni pięknie się modlą, są bliżej Boga itp. a ja zawsze na końcu. Ale dalej się będę starała wejść na wyższy stopień ?
Pozdrawiam wszystkich serdecznie ?
Dobrego dnia z Panem Bogiem i Miriam ??️?????
Marzena T.: Dziękuję za kolejne Wstawakowanie ?. Miejmy dobry dzień ❤. Z Panem Bogiem ❤
Izabela Jagi: "Pycha i wstyd po uczynionym grzechu daleko są milsze Bogu niż po spełnieniu dobrego uczynku"...
Zawsze z ❤ Jezusa...
gdzie? na wschodzie: Nie ma ani jednego komentarza z Białegostoku ? chyba już się nie wstydzą i wyszli do ludzi zamiast pisać w internetach ? całe te ?
Joanna ?wider: Dzień dobry Dzień dobry witam wszystkich serdecznie ☕??
Aneta Knapik: Witam wszystkich we wtorek.
Dziękuję O.Adamie za piękny odcinek,pycha to najgorszy z grzechów. Wiem,bo sama tego doświadczyłam, kiedy byłam z dala od Pana, kiedy dostałam szansę na dobrą pracę, pycha mnie zgubiła. Czułam się lepsza od innych, bo pracowałam, w dobrej firmie, stać mnie było na wiele rzeczy. Sądzę teraz z perspektywy czasu, że to mnie zgubiło, a Pan sprawił, że otrzezwialam, gdy te pracę straciłam. Teraz od dłuższego czasu jestem bez pracy, czuję się nikim, nie wywyższam, a już na pewno nie mam się czym pyszyc. Dlatego teraz inaczej dostrzegam pewne sprawy, ludzi, zaczęłam szukać kontaktu z ludźmi, których wcześniej zwyczajnie nie potrzebowałam. Ten zimny prysznic był mi potrzebny, abym zrozumiała, że ostatni będą pierwszymi,a pierwsi ostatnimi. Dlatego dziękuję Ci za niego Panie, już zawsze trzymaj mnie w ryzach, aby mnie szatan znowu pycha nie zgubił. Teraz, kiedy patrzę na innych, którzy tylko oceniają, pysza się chodzeniem do kościoła, bywaniem na wszystkich nabozenstwach, czują się wazniejsi, jest mi ich zwyczajnie żal, bo tak naprawdę są niczym, w oczach Boga. Obym nigdy już na pysze,nie budowała swojego życia, Panie ty nad tym czuwaj. Ja wcale nie czuję się lepsza, bo jestem bliżej Boga,co więcej żal mi tych, którzy są daleko od niego, myśląc, że są blisko i modlę się za ich prawdziwe nawrócenie. Pozdrawiam wszystkich serdecznie i życzę udanego wtorku, spędzonego jak najbliżej Boga i Jezusa.
Agnieszka: Dzięki Adaś, te wstawaki są dla mnie jak promyk słońca z rana, nawet w takie dni jak dziś.
Ps. Są jeszcze ludzie innego pokroju - grzeszni,nie religijni i pyszni, którzy szczycą się tym że "nie udaję, grzeszę ale do kościoła nie chodzę- jak ci hipokryci. Jestem lepszy. ".
Pozdrawiam langusty.
Jan Hosaniak: ❤️❤️❤️
Tomasz Bernard T.: "Pan Bóg woli pokornego grzesznego....." Grzeszny mniej lub bardziej ciągle jestem,tylko nad tą pokorą trzeba jeszcze popracować...?
Barbarka 01: ?♥️?
Joanna ?wider: Dziękuję Ojcu za dzisiejszy przemiły jak zawsze poranek ??pozdrawiam serdecznie i życzę miłego dnia pa pa
Krystyna ,: Pycha to owoc z niedobrego drzewa...... Pycha jest Panu Bogu niemiła... Ileż wskazówek w takich pouczeniach krótkich i mądrych.
Agi: Otwartego na oścież, pełnego miłości serca życzę Kochani ??
Irena Józefowicz: ?????????
Krystyna Bilczewski: No to trza uciekać przed komplementami bo one karmią naszą dumę i pychę ? Miłego dnia w pokorze ?❤️??
Aleksandra F.: ????♥️?
Krystian PL: ❤️
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=rmkjSS_ezOQ