„Mogą sobie wypreparować rezolucję o wyspach Cooka”. Ostre słowa prof. Legutki - TVP Info


Parlament Europejski przyjął w czwartek rezolucję ws. wyroku polskiego Trybunału Konstytucyjnego. Przygotowało ją pięć frakcji w PE – , Socjaliści i Demokraci, Zieloni, Odnowić Europę i Lewica. #wieszwięcej #Jedziemy SUBSKRYBUJ NASZ KANAŁ NA YOUTUBE:
Komentarze:

Basia plisza: Witam Pana Redaktora, Profesora i pozostałych,
Pamiętam wypowie Pani Merkel powiedziała dokładnie
" to co jest nielegalne to oni to zalegalizują"
Od skąd pamiętam to w Niemczech jest nieustanna walka albo lepiej powiedzieć , niszczenie PRtii AFD. AFD dostaje coraz więcej głosów.
To samo chcą w Polsce zrobić wbrew naszej woli. Każdy sam wybierał Nowy Rząd więc każdy z nas wybrał swoją Partię. Niestety ci opłacanie przez EU pachołkowie chetnię chcieliby do koryta przemocą się wepchnąć za kasę EU. Sikorski skasował 350 tyś Euro , tak mała summa że zapomniał zgłosić. Doradca i zdrajca!
Tomasz Idczak: 4 rzesza taki jest plan
kle szcz: ❕❕☝️ latach 60-70- 80-90 00 10 tych była wieksza grypa nikt z tego powodu nie zamykał świata,nie szprycował ludzi ,żeby paa aadali na zawały ,zakrzepice ,a kobiety traciły płodność i dostawały raka.Po za tym to jest nanotechnologia- wstęp -szczypawka,smartfon i odpowiednia częstotliwość i zrobisz zakupy tam gdzie bedą chcieli ,wydasz pieniążki z karty tam gdzie będą chcieli,gooo gglee ci podpowie reklame odpowiednią,z banku zadzwonią z fajnym kredytem,fejjjszbuk znowu puści plandemie w 2029 (wystarczy 1000 kont) i na nowo,szczypawki ,aż wkońcu cała ludzkość będzie pod władaniem . I jak będą chcieli to cie wyłączą ( udar,zawał,)
Makros: Czy nie należałoby prześwietlić źródeł finansowania posłów PE. ? Do bólu.! Z ilu krajów czerpią dochody?
kosak32: po pierwsze naszym euro parlamentarzystom odebrac mandaty ( chodzi o tych co obrabiali cala Polske ) po drugie wyjsc z uni albo wszystko wetowac
Mark Gandi: Po cholerne jesteśmy w UE tylko ludzi wkurwjają
Po co nam to Szambo. Poco. Chyba tylko żeby ludzi nerwowo wykanczać
Jolnta Wrobel: Dosyć tego eurokouchozu to już koniec tego kabaretu polska powinna wyjść z tego bałaganu niech Niemcy sami ugryzą się w d......
Mark Gandi: Komuna nastała Po co te pszepychanku z idiotami.
RotorRotorowicz: No chyba w końcu kupię tę książkę :))))
Prawy Ma?kut: Zabawnie czyta sie te komentarze pisowców ? i tak pis z Morawieckim na czele na wszystko sie zgodzi co chce UE jak było do tej pory. PIS partia pro UE Negocjowała i podpisała traktat Lizboński który pozbawił nas suwerenności, zgodzili się system warunkowości (praworządność) unijny dług i możliwość nakładania podatków przez unie, podpisali likwidacje polskiego górnictwa do 2049r. żadnej szkodliwej umowy nie wypowiedzieli jak np. konwencja stambulska, zielony ład itp. Ale co tam pisowcy ani kroku wstecz co ????????
Krystyna Kawulska: Tak. Trzymać. Polacy ie. Poddawać. Się. Tym. Unijnym. Oszustom A. Zwłaszcza tym. Naszym. Lewactwa. Jak. KO PO. Ireszte. Tej szumowiny co. Co. Wswoje. Gniazdo. Sraja to. Nie. Są. Polacy. To. Są ludzie. Komunistów. Co tam. Siedzą wtej. Uni ogłoszą. Przeciwko. Polsce. Dawno. Powinni. Odejść. Wcien
Danajana Danajana: nie możemy się dać szantażować lewakom z UE
Grzegorz Taranek: Tłumaczyć i Tłumaczyć ludzie Polacy nie zdają sobie sprawy do czego Niemcy dążą!!! Hitler umarł ale ideologia Rzeszy nie !!!
marcin jastrzebski: Wypowiedzmy umowę w sprawie funduszy, które to stanowią w znacznym stopniu pożyczkę i umowę poręczeń, a następnie wyjdźmy z tej UE i Basta. Póki jeszcze czas.
Natomiast kredyt na realizację programów zaciągniemy poza UE jeszcze na lepszych warunkach.
Alicja Klosowski: Pisowskie pieniactwo gołodupców!!!!
G O: dyskusje dyskusje a mafia już was ma
Z M: Jak powiedział pseudopolak, Robert Biedroń.
"Polacy! Figę dostaniecie a nie pieniądze z funduszu unijnego!
Już my pseudopolacy w europarlamencie się o to postaramy!"
Taka to oPOzycja pseudopolska!
Henryk Wisniewski: Morawiecki jes bardzo dobrze przygotowany i wie o czym mówi, Uschi boi się PE i dlatego mówi co oni chcą słyszeć ma strach o swój stołek.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=w9mqBJOzOWA