Bartosz ARŁUKOWICZ, Krzysztof BOSAK dr hab. Tomasz SŁOMKA NA ŻYWO Super Raport, Sedno Sprawy - Super Express


ZASUBSKRYBUJ i nie pozwól, by inni zobaczyli więcej: Cały artykuł na stronie: Już w czwartek 25 listopada u Kamili Biedrzyckiej i Jacka Prusinowskiego pojawią się ciekawi goście. Gośćmi Super Raportu będą Bartosz Arłukowicz eurodeputowany PO, dr hab
Komentarze:

jojo koko: RODZICE - waszym priorytetem nr 1 powinno być dążenie do zdymisjonowania pistaliba Czarnka. Masz córkę, wnuczkę - to Twój OBOWIĄZEK!!!
Grazyna Rogalski: Pan Piecha ma rację proyesty antyszczepionkowców są marginalne i podłączają się pod nie środowiska radykalne żeby cos ugrać.w Austri protestowało ok 35 tyś to tylko 0.03 procent ludności
Tony Frindge: jojo koko pięknie ciebie Niemcy wytresowali aportujesz Putinowi ??
Tony Frindge: jojo koko Bodnar mówił o tobie chwaląc Niemcy za dobrą tresurę !!!
kamila kontny: Jajko dlaczego zmieniłeś nazwisko na Bosak. Bo było takie dziwne żudowskie.
kamila kontny: Jajko dlaczego zmieniłeś nazwisko na Bosak. Chcesz coś ukryć przed nami.
jojo koko: Duduś musi być IMPEACHED. On nie wykonuje swoich obowiązków, a charakterologicznie jest dzieckiem, które NIGDY nie dojrzeje. Co za wstyd.
jojo koko: ANGELA - błagam, nie zostawiaj nas z tymi pislamistami. Przemyśl to, proszę! Przecież znasz ich na wylot, wiesz jak są 'specjalni', a przez to dla nas niebezpieczni...
J M: ludzie typu p. Bosak, bez wykształcenia, doświadczenia w pracy, realnych osiągnięć NIE POWINNI BYĆ DOPUSZCZANI DO FUNKCJI PUBLICZNYCH ! Noszenie teczki za politykiem od małego nie czyni z nikogo mędrcem ani autorytetem
J M: PS: maseczki czy szczepionki to niedopuszczalne łamanie praw człowiekia - NOSZENIE MARTWEGO PŁODU, URODZENIE I POCHOWANIE - chrześcijański obowiązek ???
Kaktus Brodaty: Jestem prostym człowiekiem. Widzę Krzycha Bosaka - klikam łapkę w górę ?
Andreas Duda: ❤️❤️?
Tony Frindge: Stary komuch Arłukowicz mówi o Polskiej granicy ?? Ale jaja ale jaja !!!!
mimi64231: Szczepionki bardzo obnizyly ilosc hospitalizowanych , o smiertelnosci nie wspomne. Kazdy srednio ogarniety gimnazjalista spostrzega proste porownanie !!! 2020 r.- NIE MA szczepien + RETRYKCJE = ok 400 zgonow dziennie. 2021 r. - SZCZEPIENIA+ BRAK obostrzen = ok 400 zgonow dziennie. Trzeba byc albo betonem, jak Bosak , albo niesprawnym umyslowo!!!
Tony Frindge: Tusk zdaniem Arłukowicza rozmawiał z wszystkimi przywódcami świata tylko Tusk nic na ten temat nie wie !! Możliwe że teraz UBEK Arłukowicz będzie udawadniać że PIS wyprowadza Polskę z układu słonecznego !!
Roch Kowalski: Biedny Bosaczek skoro takimi przekonaniami musi kusić potencjalnych wyborców! Dowód mierności Konfederacji.
anna: A co z konsekwencjami neg w org po przyjęciu szczepionki? Preparatu w zasadzie? To kpina z ludzi !!!
Jacek Oleksyk: Ciekawostka w zeszłym roku grypy nie było , w sezonie 2019/20 było zachorowań 4 851 376 to daje ok 18 000 chorych dziennie .
Dziś też grypy nie ma jest Covid 28 000 chorych dziennie. Mamy proste wyliczenie 28 000 - 18 000 = ilość faktycznie chorych na covid. Plandemia jak się patrzy.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=xMkKfPiU01g