Wymiana rozrządu Subaru EJ20 / EJ25 / EJ204 - marewel


#marewel #ciekawostkiwarsztatowe #subaru Spis treści: Wspieranie kanału: ▶️ MAJSTER INSTA ► ▶️FB GRUPA ► ▶️ FakBook ► ▶️ MAJSTER VLOGUJE ► ▶️FB GRUPA TYLKO DLA MECHANIKÓW :
Komentarze:

Kamil: Rolki nie są inne po zmianie, poprostu źle dobrany rozrzad. Powinieneś założyć taka jaka była czuli dwurzędowa. Założyłeś jednorzędowa.
GS 1100: Łapka w ciemno ;)
Sacrum Profanum: 8:36 znam pewnego majstra któremu CUSTOMowe koło pasowe wystartowało i prawie szyby nie wybiło ?
Kwiatek 87: Co bardzie rdzewieje mazda czy subaru chciałabym forestera ale boje się że jak kupie to za dwa trzy lata nadkola bedą czerwone
tom tom: A jeśli nie mamy specjalnego klucza żeby odkręcić koło pasowe. To jaki patent zastosować?
Edward Aczkolwiekowski: To co przekonałoby mnie do kupienia Subaru, to że rozrządu wymieniałbym u Ciebie. Pozdrawiam
Ala Mala: Pozdro..
Kacuu axr: Zanurzenie się Majstra w ulubiony świat rozrządów :D
SieQ22: No Siemka marcin
Globi36: 10:09 Subi-performance blokował koła na taką blokadę, śruby walków ssących są pod tymi przykręcanymi zaślepkami. No tak mi się wydaje ?
Grzegorz Slusarczyk: Lubię filmiki z wymianą rozrządu pozdro
mrdider1: 3:47 ta "włóknina" to czyścik do rurek miedzianych używany w montażu i inctalacji co, do czyszczenia złączek/rurek miedzianych lutem.
Ireneusz Kugiel: Super robota....pzdr.Wieliczka
mirror_ 6: Pojawił się nawet wątek dramatyczny w filmie gdy "klient" podważył wiarygodność Majstra deklarując sprawdzenie poprawności założenia paska rozrządu. Pozdrawiam.
Pawe?_Ch_AUG: Na kanale RKProject było Subaru STI na wymianie rozrządu. Tam to dopiero był armagedon. Podobne fachowcy robili a polegli.
?ukasz: Na kielichach już ruda się pastwi ??
M B: super są odcinki w trakcie tygodnia
Piotr P: spoko tylko podkładkę pod pompę trzeba było dać ori metal a i ori koło pasowe jest z tłumikiem drgań tak mi się wydaje. Ja w 2.0t jak wymieniałem pasek Contitecha miał źle naniesione markery. Pozdro.
Pawe? Trzci?ski: ?
klema6: Pro trio na poziomie 2 klasy podstawowej :) (Ja liczę do 6 śrubki ) , i ta reżyseria Redem z ukrytej prawy. "Odbezpieczył granat" reszta super jak zawsze.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=wvHf6_DHTU4