PILNE! "NIEROBY, OBIBOKI, ŁOBUZY!" Konwencja wyborcza AgroUnii! Kołodziejczak drugim Lepperem? - wRealu24


PILNE! Potrzebne potężne wsparcie finansowe na ostatnie etapy budowy Niezależnejatformy Video! BEZ CENZURY. Pomóż TERAZ! lub na konto: PKO BP 32 1020 4900 0000 8402 3321 0095 Wierzymy, że PRAWDA zasługuje na WOLNOŚĆ
Komentarze:

Krystyna Copik: Dziękuję bardzo, nareszcie
Ewa Poszyler: Brawo BOHATERZE. Jesteś WIELKI.
Tyle prawdy powiedziałeś
Irena Mazurkiewicz: Popieram. W polskich sklepach powinny być polskie produkty
Dora800: Powinni rozmawiać z Konfederacją
Marian Pasiut: o tej MARYSI to dobrze powiedział PanMichał ,powinna być w kazdym ogródku.WALCZĄ z tym korporacje poprzez lobbing w rządach krajowych,bo dzierżą światowy ALKOHOL największą i najgroźniejszą truciznę na globie,a groźnymi narkotykami handlują służby zdobywając środki na swą działalność,i o ten rynek są wojny jak o ropę.
Lidka Klecz: Zobaczymy, żeby nie skończyło się na obiecankach ,a chodzi tylko o to by dostać się do korytka.Popieram jeżeli jest to uczciwe.
TheKlarens: A gdzie Marcin Bustowski Z Przebudzeni Konsumenci co Panie Andżeju i Panie Rola boicie się.Panie Marcinie Wojtka Olszańskiego Pan nie zaprosił do swojej telewizji to może chociaż Marcina Bustowskiego da rade no chyba że strach Pana obleciał.Dziękuję.
irena wywial: Nasze zakłady cukiernicze -
sprzedane "Wawel ", "Wedel " itp.
niestety ?
ABADONNA: ?????
JE**Ć ??????sPiSek??????
Darkwood DND: Koniec z dziadostwem w Sejmie.
Krystyna Copik: Boże Blogoslaw
MA?GORZATA PIETRASI?SKA: Super, brakuje takich ludzi (partii) w Sejmie
Justyna G: Lepper zmartwychwstał Brawo!!!!!!!!!!
Jola Smolis: Tylko te okrzyki POTRZEBNE?


eb
Ewa Borkowska: Nareszcie KTOS mówi jak prawdziwy POLAK ?myśli jak Polak, mówi jak Polak i działa jak Polak, odważny patriota ???brawo Panie Michale ! WON NIERZĄD, NIEUDACZNY, SKORUMPOWANY I SZCZEKAJĄCY JAK PARTIA I ZAGRANICZNE KONCERNY KAŻĄ !!!! WON !
Dariusz Graczyk: Lepiej poszukajcie i przeczytajcie V Rozbiór Polski 1990-2000.Dowiecie się jak oszukano i ograbiono lud polski z własności narodowej. Jak zniszczono idee sprawiedliwości społecznej i miłośc bliźniego.. Późniejsze publikacje z kolei mówią o ataku najbogatszych oligarchii z wielu krajów na narody tzw Bestia Technologiczną która zniewolila wiele ludów. (Przygotujcie się na wielki ucisk). AUTOR zwalczanej twórczości literackiej min Tak ZDRADZILISMY Chrystusa w Polsce czy pieśni Weź na odwagę Pozdrawiam. Pamiętajmy to wieś Żywi i Broni.
Lidia K: Wspaniali ludzie, pelni pasji i determinacji....niespodziewane piekne wzruszenie...dziekuje, calym sercem jestem z Wami ❤
Janusz: cenzura
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=7WJlW0TPzbo