"7. Dzień Tygodnia w Radiu ZET". Zaprasza Andrzej Stankiewicz - Onet News


Zapraszamy na program \"7. Dzień Tygodnia w Radiu ZET\". Najważniejsze tematy mijającego tygodnia, komentarze, opinie, gorące dyskusje i różne punkty widzenia. W ten weekend gośćmi Andrzeja Stankiewicza będą: Joanna Mucha, Mirosława Stachowiak Różecka, Ad
Komentarze:

Sebastian Sobczak: Zandberg do wora a wór do …
Sebastian Sobczak: Zdrowy robi test wchodzi do kina i łapie covid od zaszczepionego bo on nie musi testu ..?‍♂️
Zygfryd Mamut: Do "omnibusów" w studiu:
ZASZECZEPIENI ZARAŻAJĄ TAK SAMO JAK NIEZASZCZEPIENI !!!
Slawek Cieslak: Komuch jak chce przyjść preparat experymentalny to niech sobie przyjmuje mnie nic do tego ale od mojego ciała wara.
RAFA? EL?ANOWSKI: Niezaszczepieni będą musieli się zaszczepić.
Możliwość utraty pracy będzie wystarczającym bodźcem.
Slawek Cieslak: Mucha była expertka od sportu teraz jest expertka od wirusologii jaja jak berety co to za cyrk.
Zygfryd Mamut: Panie Tomczyk, Pis to też drużyna Putina.
Doszła do władzy dzięki aferze podsłuchowej którą rosyjskie służby zorganizowały rękami Falenty (koleś handlował rosyjskim węglem).
Ten zjazd więc nie powinien Was dziwić, to tylko spotkanie V KOLUMNY Putina.
Jarosław przyciśnięty do muru wewnętrznymi problemami z większością we własnym klubie i problemami w Unii, po prostu w końcu odkrył przed światem karty i pokazał w której drużynie będzie grała "jego "Polska.
darek2p: A więc tak. Jakiś czas temu napisałem, że każdy kto uparcie odmawia zaszczepienia się będzie współwinny śmierci osób chorych na inne choroby niż covid. Dzisiaj śmiało mogę powiedzieć że nie wycofuję się z ani jednego słowa jakie wtedy napisałem. Każdy w Polsce wie: 1) w jakiej sytuacji jest polska służba zdrowia po sześciu latach rządów tak zwanej Zjednoczonej Prawicy, 2) jaki jest poziom zachorowalności i śmiertelności z powodu covid wśród osób zaszczepionych i niezaszczepionych , 3) że szpitale żeby zapewnić wolne łóżka chorym na covid muszą ograniczać lub wstrzymywać przyjmowanie chorych na choroby inne niż covid ( zawały serca, udary, choroby nowotworowe i inne choroby ) oraz przekładać terminy niezbędnych badań i operacji co dla wielu ludzi jest to wyrokiem śmierci bo choroby w porę nie wykryte i nieleczone gdy w końcu zostaną wykryte okażą się chorobami nieuleczalnymi, 4) że nasz "kochany" rząd zamiast przygotować służbę zdrowia na walkę z pandemią w momencie gdy pojawiły się pierwsze doniesienia i ofiary koronawirusa w Polsce wolał myśleć jak zarobić na pandemii w efekcie czego polska służba zdrowia przegrywa z covidem. Każdy kto pomimo takiej wiedzy i pomimo braku wiarygodnych medycznych przeciwskazań uparcie odmawia zaszczepienia się będzie współwinny śmierci osób chorych na inne choroby niż covid bo terminy ich badań i/lub operacji były co chwilę przekładane byle tylko zapewnić wolne łóżka dla covidowców. I nie, nie jestem politykiem, lekarzem, farmaceutą czy też pracownikiem jednego z wielu koncernów farmaceutycznych i nikt mi nie zapłacił za napisanie tego.
El?bieta S?owik: Nie da się słuchać człowieka, który nazywa się Zybertowicz!!!!!!!!!!!!!!!!!
ROWERt: Głąb doradza głąbów. A zybertowicz to największy znany mi hipokryta. DO TEGO SZKODLIWY SPOŁECZNIE
sanguedebairro89: ?
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=trQ5qjA_ftA