RANDKA W CIEMNO ️| Galaxy A53 5G | TEST/OPINIA - Majster Pirzu.


Galaxy A53 5G w x kom : Alternatywy dla Galaxy A53 5G: Wpadnij do Mobile Vikings mają 3 miesiące 50%❤️ ❗ Dziękuję za wspólne tworzenie tego kanału, wszyscy razem jesteśmy jego częścią ja, filmy i Wy piona ✋ ❗ ___________________________________
Komentarze:

Vuko Drakkainen: Jednym słowem kaszana.
Pozdro
John Doe: Może zły na początku ale Sam wydaje potem aktualizacje które nie tylko naprawiają błędy ale poprawiają wydajność. Dajmy mu szansę.
arek281: Dupa
ARESIAQ: Pirzu a może przetestowałbyś xperię 1 lub 5?
Pawe?: Błagam o reckę Realme GT 5g z pleckami z ananasa
Janusz Ch: Straszna nuda na tym kanale ostatnio?
Anemus Anemusek: W końcu szczera, rzeczowa recenzja, a nie słodzenie ja u innych
M R: ..to ja zostanę przy S10+?
Piotr Wrona: A teraz ku*wa wstajesz. Bierzesz telefon i zamawiasz A52S 5G albo S20FE 5G, póki jeszcze są. I jest fajnie... fajniusio...a jak nie... to czekasz na Exynosyyy i kiedy one przyjdą mówisz tak Koreańczycy, półtora tysiąca może być Koreańczycy, a nawet 2000 się znajdzie...
Midnight: Pirzu kup magnes
Midnight: Cena: szacuje 2349
Sebastian Prusik: Jest jeden mały argument przemawiający za nim! Od teraz nowe smartfony Samsunga (również tegoroczne modele serii A) mają 4-letnie wsparcie Androida.

Zeszłoroczny A52 i A52s startowały na Androidzie 11 i dostaną maksymalnie Androida 14.

A53 startuje na Androidzie 12 i dostanie nawet Androida 16. Tutaj szacun dla Samsunga za to, że z długim wsparciem oprogramowania wychodzi poza szereg flagowców i daje długie wsparcie również serii A
Pawe? Tura: Moglibyśmy tez poznać konkrety w postaci z jakimi np. Urządzeniami współpracuje w ramach Dex. Czy łączy się tylko z telewizorami, czy tez np poza PC Windows np. Z Mac.
GAME PALY: Ja bym kupił iphone X
kazmirz: No co niby raz kosztuje 1999 raz 1799. Nie jest więcej warty niż te 1599zl.
MrGoro1990: Stabilizacja w tym modelu działa tylko w 1080p. W 4K nie ma żadnej, dziwne że nawet optyczna nie działa
Fabian B?ach: Zaj****ty materiał, fajny pomysł. Spoko słuchać o cyferkach, ale określenie czy coś jest po prostu czarne lub białe, bez zagłębiania się w specyfikacje i te wszystkie przechwałki producentów kolejnymi pobitymi wynikami, krótko - podoba mnie się ??
Papcio v2: A51 strikes back :D
Maciej Nowak: Staraj się nie dotykać tak często twarzy, mam wrażenie jakbyś nie wiedział co mówisz. Tzn. wiesz co mówisz, ale przez mowę ciała sprawiasz wrażenie jakbyś testował telefon pierwszy raz.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=RtL3UIySUiY