Evil Dead The Game PL Martwe Zło nowym Dead By Daylight? 4K Gameplay PL / Zagrajmy w - Kaftann


Wspieraj kanał na Patronite: Oglądaj mnie na żywo: Więcej jednoodcinkowców tutaj: Słów kilka o Evil Dead The Game: Evil Dead The Game to najnowsza gra podobna do Dead By Daylight, oparta na serii kultowym filmów grozy, opowiadających o walce Asha W
Komentarze:

M__________M: Nasz miły kolego Kaftann ,fajna gierka,mnie się podoba,irytujące są ścieżki podświetlone kolorem czerwieni, seria ... była by ciekawa.
BRE_OFFICIAL: ASH jest zajebisty! <3 A Evil Dead to złoto ^^
FAFAN Adi: Gra jest świetna długo czekałem na coś w stylu Friday13th. Rozgrywka nie jest łatwa co wręcz zmusza do skupienia się by wygrać mecz. Na początku cały czas przegrywałem w Online a także w misjach dla jednego gracza, ale po kilku godzinach nauczenia sie wszystkich zasad idzie coś ugrać ;). Mam nadzieję że twórcy bedą jeszcze bardziej i lepiej rozwijać gre.
Alvaro: Jedziesz z 5 rozdziałami bo fajnie się ogląda tą serie i nie tylko pozdro :D
ernezikujo momo: ja bardzo chce serie z tego
Micha? Siwa: Dawaj kolejne odcinki. Oglądałem filmy, seriale, a teraz też będę w to grał. Ale to trochę potrwa bo mój sprzedawca czeka na odzew od dystrybutora. Dead by daylight to jednak nie to samo (tak mam takie dlc. Ciężko się nim gra gdy killer jest na tobie triggerowany).
dominik2k: Chętnie zobaczyłbym więcej
Damian maNiac: Serial lepszy niż gra :)
Kuabster: dbd już za długo stoi sztywniutko na rynku i obawiam się że Evil Dead spotka ten sam los co VHS lub last year nightmare :(
Luxor991: Niedawno skończyłem serial to teraz będę miał kolejny w wykonaniu gry :D Bruce Campbell idealna postać do tego :D
Pawe? Chrul: czy bedzie kontynacja evil dead
Bart Pepe: Bardziej 13th friday game niż DBD.
FanatykMak?owicza: Mogliby zrobić remaster poprzednich części
Powers: To steam będzie?
Michalen: Groovy
Kitsu: Jak ci się chce, możesz to kontynuować ??
Wojciech Kluk: Chcemy wszystkie rozdziały , to coś pięknego ??
Ana Banana: Łapka w górę leci. Ale pytanie, a w zdadzie 2 pytania. Czy język polski będzie dodany i czy planują wydać tą grę na steamie? Pozdrawiam ?
Adrian B?aszczyk: Poproszę obie części State Of Decay
Kaftann: Groooovy... Mam nadzieję, że będziecie się przy tym materiale dobrze bawić! W przyszłym tygodniu ruszamy dzielnie z premierami, o których pisałem, a przez najbliższe dni będą Wam towarzyszyć nie tylko Wampiry (które lądują również dziś wieczorem), ale i krótkie acz zacne horrory, których w zanadrzu mam co nie miara! ;-)
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=dQs5JdkiyCc