Jedziemy: PO chciało oddać całkowitą kontrolę nad Lotosem - TVP Info


#wieszwięcej SUBSKRYBUJ NASZ KANAŁ NA YOUTUBE: SPRAWDŹ AKTUALNE WIADOMOŚCI Z KRAJU I ZE ŚWIATA: ODWIEDŹ NASZ PROFIL NA FACEBOOKU: ŚLEDŹ TVP INFO NA TWITTERZE:
Komentarze:

Kamil Fratczak: Janusz Palikot po opuszczeniu Platformy Obywatelskiej zaczął ujawniać mechanizm działania tej partii, który polegał na umieszczaniu swoich ludzi gdzie tylko się da. Oceniał, że 90% posłów PO znalazło się w parlamencie dla pieniędzy. Liderzy stworzyli osobny mechanizm zdobywania pieniędzy, który polegał na tym, że człowiek PO zostawał szefem miejskiej spółki, ale musiał wypłacić premię do kieszeni kilku ludzi z partii, którzy odsyłali jeszcze z tego procent na kampanię wyborczą i samych
Kamil Fratczak: Boże chroń Polskę przed PISofobami i daj im mózgi, żeby wreszcie zaczęli myśleć!!!!
Kamil Fratczak: Nieudolne rządy Tuska i PO-PSL doprowadziły do przyrostu długu publicznego w latach 2007-2013, wyniósł on blisko 450 mld zł (dług wzrósł z 520 mld zł na koniec 2007 roku do 970 mld zł na koniec 2013 roku) tj. do blisko 58% PKB.
Kamil Fratczak: Trzeba wysyłać jak najwięcej broni Ukrainie żeby mogła się bronić przed ruską zarazą
Kamil Fratczak: Najlepszy Putin to martwy Putin!!!?????
Kysu: Pozbawić immunitetu i przed sąd. Trzeba tych fałszywych polaków i pseudo polityków postawić przed Polski sąd i rozliczyć. Udowodnić i postawić zarzut zdradę stanu i za kratki. ????❤???
Kamil Fratczak: Mam nadzieje że Władimir Adolf Putin-Hitler będzie konał powoli, boleśnie i w mękach!!!
Alicja Klosowski: Kurwizja kłamie !!!!!!
Kamil Fratczak: Brawo prawdziwi Polacy Patrioci??Brawo PIS??brawo TVPinfo ??
Patriota Polski: Ojczyzna, to nie kraj, w którym mieszkasz, ale kraj którego potrzebujesz i który potrzebuje ciebie.??❤❤
Patriota Polski: Pan Prezydent Duda, Pan Premier Morawiecki i PIS to chluba naszego pięknego kraju oraz wzór uczciwości, patriotyzmu i empatii ??✌✌
Patriota Polski: My Polacy Patrioci dziękujemy całej zjednoczonej prawicy, że bronicie Polski przed rosyjską zarazą, Tuskiem i UE??????
Patriota Polski: Codziennie jak rano wstaje to dziękuje Bogu że mamy tak wspaniały rząd PIS oraz Pana Premiera Morawieckiego, którzy codziennie dbają o Polaków i walczą o interesy i bezpieczeństwo Polski ✌✌?
Precz z Ruskimi: BRAWOOO PIS ??odkąd rządzicie w Polsce większość Polaków śpi spokojnie i jest z was dumna??
Precz z Ruskimi: Pamiętajmy że to Rosja i Niemcy napadli na Polskę w 1939r. Teraz robią to samo na Ukrainie.
CHWAŁA UKRAINIE ????????
CHWAŁA POLSCE ????❤❤❤❤
Precz z Ruskimi: Solidarni z Prawem i Sprawiedliwością PIS?❤PIS✌✌
Iwona Jakubowska: Dlaczego żadne pismaki na czele z Onetrm i T.Lizem oraz WP na czele z P.Jadczakiem i Słowikiem nie "dotarli" do takich m.in wiadomości?
Precz z Ruskimi: CHWAŁA POLSCE ?????????❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
CHWAŁA UKRAINIE ??????????????????
Andrzej: To niby przaz to mamy ceny ropy i benzyny jakich jeszcz Polska nie widziała PiSowski czopku?
Areck eS: 12.6 % INFLACJA , REALNA PEWNIE Z 30%, ODDAJEMY nasze swiadczenai ukraincom, dodruk na to zwiekszy jeszcze bardziej INFLACJE i co za tym idzie drozyzne ! DLACZEGO O TYM TE MATOŁY NIE MÓWIĄ. I te pisowskie pół piśmienne chlopki roztropki łykają te bzdury i propagande
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=8NYiu5Jzvhs