Transformacja w 3 miesiące SAM SIĘ DEMOTYWUJESZ? - Alsquad


Współpraca ____ ____ DRUGI KANAŁ Kanał na którym prowadzę podcasty. ____ FACEBOOK INSTAGRAM INSTAGRAM 2
Komentarze:

Beryto Za: Dzięki tobie zacząłem regularnie ćwiczyć mimo ze pracuje 14h . Zabieram się do oglądania ?
Pasketix: Joł
Zyklo Solok: Witam i Pozdrawiam! Supr początek dokładnie tak. W 3 miesiące nawet nie potrafi się przystosować do sposobu prawidłowych ćwiczeń. Resztę zostawiam dla Ciebie. Pozdrawiam tak trzymać. Najważniejsze to postanowienie i podpożotkowanie swojego charakteru .
Charlie Zagraba: W punkt ?
Pawe?: A ja dodam od siebie, że warto doceniać małe progresy, dla innych nawet może niewidoczne, ale dla nas znaczące, pokazują, że idziemy w dobrą stronę.
OxSEBAxO: Bardzo Pana lubie i dziękuję za serie ćwiczeń które pomogły mi zacząć progresowanie
Piotr Truchanowicz: Dla mnie przytyć 8kg w 2 miesiące żaden problem. ? I nie mówię tu o wodzie, czy treści żołądkowej itp. Przetestowane w tym roku.
Grzegorz Ko?ciuszko: Kiedy walka w mma?
G3X525: Ja zaczynam biegać! Trzeba w końcu się ruszyć...
Props w chuj za Twoje filmy motywują mega
FOXU GAMING: Metamo metafy memamo nosz kur... xD
Neo Anderson: Hej. Co prawda biegam tylko i w sumie to wiem o czym mówisz ale i tak lubię Cię oglądać. Dobra robota. A zrobisz jakiś trening uzupełniający dla biegacza? Brzuch deska mięśnie skośne? Taki trening żeby poprawić postawę biegania i szybkość. Pozdrawiam.
Guinness Records IIFYM Chef: Takie pytanie. Aktualnie czekam na operacje kręgosłupa, nie mogę dźwigać co za tym idzie ćwiczyć i po zabiegu przez pół roku nie będę mógł. Nie chcę się "zalać" dziennie robię 6k kroków, jak policzyć swoje 0 kaloryczne? ?
Browar 3D: Inna genetyka to znaczy że jeden schudnie w miesiąc 2 kg a drugi 6 kg ? schudniecie czy przytycie też zależy od genetyki jak masa mięśniowa i siła ?
Pdoemyk Maslak: Metafo...metamor...motoro...mefedro...,zimne prysznice weszły chyba za mocno haha, żarcik ,super film jak zawsze,pzdr
007: Ja kiedys tez cwiczylem, za malolata mialem zajawe. Sami z kumplem se silke zrobilismy
Przemek Wiljam: W końcu ktoś nazywa rzeczy po imieniu w tym internecie, miałem wtedy 15 lat i podczas kwarantanny wykorzystywałem twoje treningi w domu i złapałem taką zajawkę , że do tej pory trenuję na siłowni i dopiero po dwóch latach treningu w domu i na siłowni mam zadowalającą sylwetkę dlatego też mnie wkurza jak ktoś płacze że w 3 miesiące nie wygląda jak kulturysta, sam w przyszłości chciałbym być trenerem, dzięki <3 wielkie pozdro
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=4wZWaV7ssv4