Nowy Porządek Świata TESTOWANY W POLSCE? Jasnowidz Jackowski Ator Przepowiednie Analiza Komentarz - wideoprezentacje


► Bezwarunkowy Dochód jako PUŁAPKA na LUDZI► ► Bezwarunkowy Dochód Gdyby RZĄDY BYŁU UCZIWE ► ► Kanał Krzysztofa ► ► (Poprzedni Odcinek) ► ► Instagram Atora ► ► Ator na Twitterze ► ► Cała seria ► ► Inne serie filmów ► (Lekkie vlogi) + (Życiowe tema
Komentarze:

Pan Staszek: Podstawowe zabezpieczenie socjalne to bardzo dobry pomysł !!!❕❗ Tak powinne powstawać pieniądze ; każdy dostaje tyle samo co miesiąc na przeżycie , a kto podejmuje jeszcze pracę to i więcej ma ( np. każdy ma po 1000 zł. - idziesz do fryzjera - po wyjściu , fryzjer ma np. 10 zł więcej a ty 10 zł mniej ) itd. itp. !!! System taki jest przez prywatne i moSSad-owskie banki szczególnie " opluwany " i niszczony już w zaraniu myślenia o nim !!! Przecie ktoś musi z pożyczek , procentów, .... podatków widocznych i niewidocznych utrzmyać : Izrael ich zagraniczną armię Usa ... itd. i " hop sa sa i tra la la dla nich ) ❕❗??????
Topw Partner Transport: I cyk...czary mary...wyglądasz na -10 kg ;)
PAWEL Malyszek: Inflacja robi swoje pozbawi się życia dochód podstawowy przez2 lata a po tym terminie do piachu szpryca 2 razy w roku
KrzyRyb1993: Ile razy słyszałem już te zaczyna się...
Robert Klinc: ?
?ucja Pozna?ska: Prawdopodobnie kosmici tak rozrabiają i za pomocą swoich pachołków zniewalają, niszczą ludzi na tej planecie. Dążą do wielkiego resettu czy nwo bo boją się, że ludzkość rozwijając się podbije kosmos. A tak co jakiś określony czas wszystko zaczynać będzie się od nowa. Sama już nie wiem obserwując ten idiotyzm na świecie czy właśnie tak nie jest.
transcendental: Kiedy
Jackowski kupi nowy mikrofon??????? to jedyny powód dla którego nie chce mi się tego oglądać....
premiumbull . pl: Szok
Spankus: No i bardzo dobrze kto będzie chciał to pójdzie do pracy ale nie na tyrówę 8h a na przykład tak jak ja teraz jestem na 4h i do tego dochód podstawowy by był to było by zajebiste, świat się zmienia ludzie się zmieniają moim zdaniem idzie ku lepszemu, Nowe technologie dochód podstawowy a kto tam by chciał się kłócić z Politykami, myślisz że jak dadzą dochód podstawowy to uzależnimy się od Polityków i będzie trzeba im w dupę włazić ale będzie inaczej to politycy uzależnią ludzi od pieniędzy a jak nie dadzą kasy to będą bunty i dla tego będą dawali kasę, Wizja Krzysztofów nie jest prawdziwa bo nie raz a ni nie dwa a wiele razy się mylili a słuchać ludzi którzy tylko podburzają ludzi też nie ma co.
Boleslav Szadujko: Pi.....ę na ich dochód gwarantowany nic od nich nie chcę i tak samo niech się od.......ą od mojego życia!!!
samodoskonalenie com: Odnośnie tarcz antycovidowych coś mi mignęło, że przedsiębiorcy do czerwca mają je oddać. Ktoś mógłby to zweryfikować?
Maciej Kozicki: 602??
Krzysztof Alasiewicz: Miło widzieć Panów Krzyśków w dobrej formie;)
Temat... zwala z nóg... !!!
To doprowadzi do zniewolenia i trzymania nas ludzi krótko za morde...
A o wolności możemy zapomnieć.... :((((
Pozdrawiam serdecznie
Jaca Muran: Kupiłem psa bojowego zeby bronił mojej rodziny.
Aga S:
R: Dla tego są nowe podatki i utrudnianie ludziom prowadzenie działalności nowy wał i i niska minimalną krajową gdzie większość ludzi pracują za taką stawkę więc jak ma do wyboru pracować a dostać za darmo więc wybiorą za darmo zwykła manipulacja.
Jamkrzysica Narratowski: Dziwna koincydencja czasowa. Czy ten pomysł podstawowego dochodu gwarantowanego, jednego z punktów agendy NWO, nie pojawił się tuż po spotkaniu Morawieckiego z Hararim, prawą ręką globalistów Klausa Schwaba??
Barnaba z Edynburga: Chca wiecej wlacy i osiagna to przez gwarantowany dochod. Poczekamy kiedy ludzie beda glodni i wtedy splonie nierzad na stosie
SuperMaja100: Głupoty opowiadacie, tak ja 500 mozna nie pobierać, tak i te 1350 , więc jakie zniewolenie. Nie każdy się przecież zniewolil i zaszczepil.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=jfXMJqKnAC8