Marszałek Grodzki 423 dni ukrywa się za immunitetem | P. Kaleta, A. Łącki | Republika po południu - Telewizja Republika


subskrybuj nasz kanał i oglądaj codziennie wiadomości z Polski i ze Świata oraz wszystkie nasze programy! Jeśli podoba się Państwu video, prośba o udostępnienie go swoim znajomym oraz polubienie przez kliknięcie kciuka pod video. Dziękujemy za Państwa ws
Komentarze:

Asd Kjh: PIS powinien wisieć za zdradę Kraju i za kolaboracje z banderowskimi bandytami i co? i nic? "prezydent szmalcownik chowa sie za immunitetem"
Teresa Leszczynska: Ten człowiek bez charakteru wyjatkowo wredny i perfidny .WIDAĆ jak on działa. W SENACIE tak samo jak w szpitalu .Robi co chce .Rozwala PIENIĄDZE podatnikowi na prawo i LEWO
Agata Salewska: POD TRYBUNAŁ STANU z GRODZKIM
Tomasz P?aski: Jeszcze są tacy ,którzy nie wierzą w NWO....:Stowarzyszenie Warmińsko-Mazurskich Gmin Pogranicza planuje przetestować na przynajmniej 5-tysięcznej grupie Polaków działanie tzw. dochodu bezwarunkowego. Przez dwa lata te osoby mają otrzymywać 1300 zł miesięcznie.
Jerzy Sawicki: LADZKI NASTEPNA SZUJA KORUPCYJNA
Anna Glik: I psy szczekaja dalej!
Janek Mon: Innych nazywacie ruskimi agentami, dlaczego jego nie obrzucacie błotem?
Jej Ku: ŁACKI TAKI SAM BUC JAK GRODZKI
Ewik: Panie Pośle Kaleta ale ma Pan nerwy ze stali! Szacunek.
Ewik: Mam nadzieję że Pan Poseł Łącki przedstawi jakieś dowody na mataczenie Prokuratury, bo za pomówienie, rzecz jasna Pan nie odpowie - bo przecież immunitet.
Albin Wiewiora: Ot przykład działania mafijnego. Ciekawe jest to, że POwcy popierają fakt niezrzeczenia się immunitetu przez Grodzkiego, ale na pytanie odpowiadają że "pewnie część dowodów jest spreparowana"... Czyli sami nie są pewni czy aby Grodzki nie brał w łapę i zostawiają sobie furtkę "w razie gdyby".
Eva. ?-ka: Łącki u was ręka rękę myję. Jak Kopertfild jest taki nieskazitelny jak Nowak, Gawłowski, czy Adamowiczowa, to daj Boże zdrowie. U was sami nieskazitelni są. Cholerna banda plująca Polakom w twarz. Dlatego PiS ZP powinni wygrać trzecią kadencję, żeby mieli na tyle silny mandat, żeby z tą bandą w końcu zrobili porządek, łącznie z kastą w czarnych togach. To jest wasza praworzadność Łącki. ?
daoh: Pan Piotr to prawdziwy patriota nie chce oddać nas Polaków i ziemi w ręce Niemiec tak jak to już było.
feliks cair: Nie wiedziałem że branie łapówek jest sprawą polityczną !!! Kurwa ale takich numerów nie odstawiali nawey komuniści przez 44 lata. Platfusy przebili wszystkich !!!!!!
S?awek Godlewski: PANIE ŁĄCKI: PANA KOLEGA PO FACHU ALEKSANDER POCIEJ OTRZYMAŁ ZA OBRONĘ SAWICKIEJ STANOWICHO W SENACIE! To ja to pamiętam ( ukrywacie w szeregach bandytów złodzieji ZDRAJCÓW takich jest dużo w waszej Przestępczej Organizacji!
chrapini2: Prawda jest taka że Grodzki powinien oddać immunitet i kropka. Niewinny niech udowodni .... Facet bez honoru .
Edward Kp: A Lacki ma chyba zwiazek z Grodzkim tak samo wieprz my ludzie POwstydzimy zanaszych przedstawicieli czekamy przy urnach????
Miros?aw Archacki: Grodzki Polacy ci nie odpuszcza łapówek poczekają pamiętaj poitora roku to nie dużo zapłacisz za branie kasy Polacy nie ukrywają twarzy mówią do ekranu nie zapomną ci tego
Ja: bo może, i co mu realnie zrobicie, bo gadanie nie rusza
Alicja Vogt: W Szwajcarji tez politycy posiadajom imunitet,podobnie jak w Polsce plitykom z prawicy przy najmniejszym zarzucie odbiera sie imunitet,politykom z lewicy nie.Wszendzie to samo lewica,pseudo demokraci to jedno BAGNO.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=wPwkAbT1zoA