Subaru Forester 2022 takich już nie robią PL test i jazda próbna - Marek Drives


Subaru Forester to kwintesencja SUVa. Wszystko ma swoje przeznaczenie. Najpierw liczy się funkcja, a dopiero potem forma. Obszerne wnętrze, proste w obsłudze udogodnienia dla kierowcy. Czego chcieć więcej? Może silnika żywszego niż jedyny w ofercie 150 ko
Komentarze:

Sylwester Pronin: Nie robią... Ciekawe
B K: Zawsze to lepsze od EV?
Waldemar Slowik: ?
Tomasz Kuta: mój ojciec ma Forestera 6letniego 2.0 benzyna 240km, idzie jak przecinak, 1610kg, w terenie lub śniegu rewelacja.
Obecna generacja to moim zdaniem porażka.
świetny test jak zawsze!
Jaros?aw Bieniek: Zawsze był to obiekt mojego zainteresowania... Ale drzwi bez ramek być musiały i boxer pod maską. Te czasy już poszły gdzieś daleko, wielka szkoda.
Tak z innej beczki... Temat Honda Jazz... Marek czy jest ona "wyciszona " jak mówiłeś w teście prawie idealnie? Pertyn ględzi? że słabo a Bartek Urban trochę to potwierdza. Powiedz proszę, jak jest faktycznie. Test jest ok, dziwne są dla mnie komentarze ze zmieniłeś formę ale może ja się nie znam. Mi się podobało. Pozdrawiam z Krakowa.
kz zielony: Ciekawe czy będzie ból dupy w komentarzach o koszulkę ? rozumiem że to prowokacyjnie? ?
PRO-POWER GARAGE: Mam Forestera i sobie chwalę ...odmiana Turbo to musisz mieć / spróbować... Golfa z wypasem masz znacznie drożej .... LOL śmiech na sali ...więc brać nie narzekać.
Piterblue pl: Gdyby mnie było stać marzenie moje;) Tak się składa że przy kolejnym zmianę auta będzie to Subaru na 100% a czy to Forester czy XV życie pokaże.
MrY: Dla mnie pierwszy Forester to było terenowe kombi nie SUV. Szkoda że Subaru z czasem odeszło od tej koncepcji i poszło w SUVy pełną gębą, ale na tym robi się kasę.
Micha? Ostrowski: 11 sekund... XT wróć
MrY: Marku proszę cię nie narzekaj na przyciski. Super że są, nawet jak jest ich 40+. Ile by ich nie było to z czasem i tak moje "muscle memory" wie gdzie sięgać po daną funkcję czego nie potrafię się nauczyć na ekranach dotykowych, nawet jeśli dany przycisk zawsze jest w tym samym miejscu
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=0qCbUGFnNeA