Ahmed Zakajew: Putin przedstawia dziś najohydniejszą część rosyjskiego społeczeństwa | Wolne Głosy - Telewizja Republika


subskrybuj nasz kanał i oglądaj codziennie wiadomości z Polski i ze Świata oraz wszystkie nasze programy! Jeśli podoba się Państwu video, prośba o udostępnienie go swoim znajomym oraz polubienie przez kliknięcie kciuka pod video. Dziękujemy za Państwa ws
Komentarze:

Roza Rusin: Wysłuchałam, ale nie zgadzam się co demotywować udziału Czeczeńców po stronie Rosjan . Tu chodzi o obiecane pieniądze a nie o morale . Naród czeczeński doznał upodlenia od Rosjan w okropny sposób . Wiec chyba zachodzi tu syndrom sztokholmski …. Dla mnie to jest niepojęte , ze Czeczeni walczaki stronie rosyjskiej .
Joanna Pych: Wkurza mnie ze go tak uwielbiali przez lata Rosjanie
Andrzej Sitkowski: Bardzo ciekawe spojrzenie na ten konflikt, bardzo dobry gość.
henryk Stopikowski: Premier Czeczeni na uchodztwie pan Ahmed ZAKAJEW przedstawil jasno sytuacje, dziekujemy.
Kryspin: Witam!Panie Zakajew,kiedy w koncu Prawdziwi Czeczeni zrobia porzadek z tym pajacem i "dyktatorem" - Kadyrowem?
krzysztof dariusz: ATOM !!!! Polami paneli fotowoltaicznych SAMI odcinami sobie dostęp wody do ziemi , a tym samym OSUSZAMY glebę , a ponadto WYWOWUJEMY efekt WTÓRNY - ocieplenie klimatu !!!!!! LUDZIE opamiętajcie SIĘ !!!!!!!! DROGI , PARKINGI , ....... BETON !!!!!!! .....????? JAK ta woda ma WNIKAĆ w grunt ????? OPANUJTA SIĘ do CHOLERY !!!
Urszula Zar?ba: Zamiast oskarżać zachód o propagandę lepiej się przyznać do bezradności wobec własnego narodu który przychodzi na świat z genem tępoty i upierdliwości. Jasny przekaz do społeczeństwa i szczerość na ogół prostym ludziom wystarczą. Ale to trzeba mówić a nie snuć domysły i puszczać wodze fantazji.
Rachela 73: Nie zaatakowała tylko poszła bronić swoich obywateli, którzy byli gnębieni od kilku lat, znasz Pan mord w Odessie. Nie? To poszukaj dobrze w internecie. Co zrobili ukraińcy w Odessie w 2014 roku. Uwaga sceny drastyczne
Agata Salewska: Jak się szaleńca nie uspokoi Tak zapomijmy o POKOJU NA ŚWIECIE I UKRAINIE
Pawe? K: wyśmienita wypowiedż ,,,, szacun
B B: Ukraincy takich swieto jeb..
udaja a bambarduje wlasny Narod. P. Lancaster pokazuje z frontu jak to wyglada, jak ludzie przeklinaja Zelenskiego.
Stanislaw ?wiek: H.. z tobą jeżeli nie tłumaczysz wypowiedzi.
ViiCiiii: Jak madrze mowi jak ruska propaganda niszczy mozgi i napuszcza jednych na drugich. Polacy tez powinni oprzytomniec i zaprzestac tej wyniszczajacej wojny polsko polskiej, ktora oslabia nasz kraj. Zachod nie ma zadnych oporow, zeby nas rozgrywac i ogrywac.
krzysztof Szatzschneider: Putin reprezentuje najochydniejszą cęść, która stanowi 80% społeczeństwa Rosji. Pozostałe 20% jest ocywiście nieco mniej ochydne.
?????????: Dzień dobry jestem z Ukrainy. Bardzo proszę braća Polacy nie słuchajcie rosijan, oni nie powinno być zaufanie! Rosija to fasZyści XXI wieku, i broń Rosji nie tylko czołgi rakiety bojowe i wszystkie inne, to jeszcze PROPAGANDA według książki Geobbelsa. I kłamstwa to najmocniejszą broń Rosji! Nie istnieje dobry Ruskich, jest tylko podstępny Rosijan, co chce być zaufanie i moralnie skorumpować społeczeństwo od wewnątrz, żeby kiedy przyjdzie czas, uderzyć w plecy. Zobacz Lugansk, Donieck w Ukrainie, jak to zrobiła Rosija i ucz się na przykładach innych ludzi. Rosija to jak nowoutwor, który uszkadza zdrowe narządy, aż do śmierci argonizmu.
Jan Kalinowski: Wedlug mnie putynizacja Rosji nic nie zmieni.Przyjdzie po Putynie nastepny zbrodniaz i bedzue to samo.Rosje trzeba tak oslabic ekonomicznie zeby nie miala funduszy na dalsze zbrojenia i calkowicie odsunac ich od nowoczesnej technologii.
Ada Radomska: A może Rosjanie boją się i udają, że nie wierzą w wojnę. W Rosji zakazano mówić, że jest wojna.
User Jarek: Swietny odcinek, wiele wyjasnia, dziekuje
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=_4LqpC9uTI0