Porozumienie polsko ukraińskie już się dokonało | Studio Prasowe - Telewizja Republika


subskrybuj nasz kanał i oglądaj codziennie wiadomości z Polski i ze Świata oraz wszystkie nasze programy! Jeśli podoba się Państwu video, prośba o udostępnienie go swoim znajomym oraz polubienie przez kliknięcie kciuka pod video. Dziękujemy za Państwa ws
Komentarze:

Noname Unknown: Inwestycje w przyszłym roku nie przekroczą 16%, najniższy poziom od PRL. Komuna Kaczyńskiego właśnie dogorywa.
Recesja jest już pewna. Pytanie czy przerobimy scenariusz Grecki czy Wenezuelski.
Kto ma jakiekolwiek oszczędności radzę uciekać od złotówki, bo to jest ostatni dzwonek.
Ja zrobiłem to już w 2017, wiedziałem jak skończą się rządy czerwonych.
Nie pozwólcie PISiakom się zrujnować.
Noname Unknown: Znaczy, my będziemy ich utrzymywać, oni na chwilę odsłonią poprzerabiane Lwy, a potem zblokują nam transport i oplują?
Great deal ever, w sam raz na miarę Dudusia.
Agata Salewska: BRAWO Wspaniałym Redaktorom. ???POLSKA +UKRAINY TWORZYMY WIELKĄ SIŁĘ I BRATERSTWO NARODOWE ??????☀️??
Mahasimha: Pomysl na Rzeczpospolitą wlasnie się rodzi.
Lil El: Och to dukanie to nie do zniesienia
Przemek Wareda: Uważam że ta wizyta jest niepotrzebna ,zwłaszcza teraz w czasie wojny wygłaszanie orędzia w parlamencie ukraińskim ,podnoszenie spraw historycznych ,zaszłościowych odebrane będzie przez Ukraińców jako szantaż polityczny . Prezydent Duda ostatnio odpada i to bardzo -traci kontakt z rzeczywistością ,wzywa do otwartych granic itp. Wyjścia są dwa .albo ktoś rozsądny go ostudzi ,albo z utęsknieniem będziemy czekać do końca kadencji ,wierząc że nie narobi dużo szkód . Pani Jakubowska ma rację ,ten pośpiech do normalizacji w czasie wojny na dobre nie wyjdzie .
scorteil: Polska i Ukraina maja trudną historie, jak większość sąsiadów. Nie zmienia to faktu ze nadal jesteśmy miedzy Rosja a Niemcami których cele geopolityczne od dawna są stałe.
Albo się porozumiemy z Ukraina (oraz innymi krajami) w formacie Międzymorza w jakimś sojuszu albo pojedynczo będziemy podbijani.
Pamiętajmy o zmarłych ale walczmy o żywych.
Angela Schröder: w obliczu Kremlowskiej expansji poczawszy od Paryza przez Berlin po Moskwe Porozumienie Polsko Ukrainskie to szansa dla zachowania Niepodleglosci Suwerennosci Obu Naszych Narodow nie baczac na Niemcy czy Francje- putina trzeba oslabic predko i maksymalnie ! inaczej bedziemy swiadkami co raz bardziej otwartego wsparcia cichych Putinowskich wspolnikow ? Niemiec i Francji i nnnych
Piotr Winter: Sojusz Polsko-Ukraiński definitywnie zakończy rosyjsko-niemiecką politykę imperialną w środkowej Europie. W Bundestagu i na Kremlu nam tego nie podarują.
Witold: W pierwszej lini Niemcy realizuja cele Masoneri Watykanskiej i Iluminati - Diabla !
Arszczur61ap: Zupełnie jawną agenturą moskali jest Konfederacja. Szczególnie Mikke, Braun, Bosak, Wilk, Wielomscy.
Agata Salewska: Polska wciąż musi walczyć o swoje prawa w Unii europejskiej
MacI: Kundle amerykańskiego imperializmu poszczekują. A ja czekam kiedy rosyjski czołg zwali z cokołu we Lwowie pomnik ludobójcy Bandery. Znajduje się on na placu im Bandery, przy ulicy im Bandery i dzis w roku Bandery obchodzonym przez władze Lwowa. Na pohybal ukraińskim faszystom.
Joanna G: Jakie nasze narody, baju baju ,i wy w dalszym ciągu na kolanach? No sługa musi .tyle że Polska jest rozgrywana przez mocodawców a wy im pomagacie, w rozbrajaniu, rozdawnictwie,i w zadłużaniu państwa,co nic dobrego nie przyniesie,jesteście oszolomami!!!
Sephora 1661: Zgoda buduje,niezgoda rujnuje???
markgoz: 10 lat kłótni o zdjęcie kilku arkuszy dykty z Lwów lwowskich. Niestety mer Lwowa i większość rady miejskiej to zawzięci banderowcy. Ale dobrze, ze teraz sytuacja sie poprawia, bo osobno nas kacapy zjedzą, jak to już w historii bywało.
Film osadzony źródło: https://www.youtube.com/watch?v=vYcnadLRJjM